У центрі Черкас на реконструйованій площі по вулиці Смілянській встановили фонтан, оздоблений янголятами, які пливуть на дельфінах, пише infomist

RIH2KvjJm88-1024x765

Тим часом у соцмережах новинку встигли розкритикувати. Мовляв, такий фонтан абсолютний несмак для сучасного міста.

Як раніше повідомлялося, на утриманні КП “Черкасиводоканал” знаходяться сім міських фонтанів. Щоб запобігти ушкодженню внутрішнього обладнання при мінусових температурах, працівники підприємства щороку проводять його демонтаж.

реклама

Коментарі  

 
0 #21 007 08.11.2016 14:50
Цитую Не в....буйся!!!:
Цитую Dirty Hary:
Шановні, знаете приказку? Не показуй дурневі незакінчену роботу. Дочекайтесь ви відкриття і потім вже критикуйте.

Ти кого дурному назвало, что морське?! Зовсім вже обурило, бригаді? В Черкаси бордо почувається?

Той випадок, коли людина явно пише з мобільного, робить купу помилок - а таки все зрозуміло: і про "чмо мерське", і про "борзих бригадних" :lol: :lol: :lol:
Не черкаським - не зрозуміти)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-7 #20 Лего 08.11.2016 14:11
Цитую Таке враження:
Таке враження, що міський архітектор кудись зник і кожен може ліпити в центрі міста будь-який несмак на власний розсуд. Журналісти, знайдіть архітектора та запитайте в нього, як він ставиться до цього хуторянського фонтанчика в центрі сучасного європейського міста ХХІ століття!


та ладно. Нормальний фонтан. ценітель найшовся
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #19 Лего 08.11.2016 14:10
Цитую фон:
Фонтанчик, як фонтанчик. Погано, що поряд торгаші! Обсядуть кругом фонтана і порозкладають своє ганчір’я. І спробуй їх кому небудь здвинути з місця - горло перегризуть. Немає ще такої сили, щоб перекрити там торгівлю!



100!!!!!!!!!!!1 Геть торгашів!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #18 Не в....буйся!!! 08.11.2016 13:48
Цитую Dirty Hary:
Шановні, знаете приказку? Не показуй дурневі незакінчену роботу. Дочекайтесь ви відкриття і потім вже критикуйте.

Ти кого дурному назвало, что морське?! Зовсім вже обурило, бригаді? В Черкаси бордо почувається?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #17 стабилизец 08.11.2016 13:45
Цитую Dirty Hary:
Шановні, знаете приказку? Не показуй дурневі незакінчену роботу. Дочекайтесь ви відкриття і потім вже критикуйте.


Опасаюсь, что видкрыття не дождется и само енто гламурное биде. :lol: Главное, что уплочено.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-9 #16 Dirty Hary 08.11.2016 13:24
Шановні, знаете приказку? Не показуй дурневі незакінчену роботу. Дочекайтесь ви відкриття і потім вже критикуйте.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+21 #15 КАРЦЕВ 07.11.2016 20:29
фОНТАН ЗА ДРАМТЕАТРОМ БУВ ВЕЛИКИМ,АЛЕ ТО БУЛО ВЧОРА.А ЦЕ МАЛЕНЬКИЙ СЬОГОДНІ ,І З ЯНГОЛЯЧКАМИ.
ХТО ЗАМОВНИК,АВТОР, ПІДРЯДНИК?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+25 #14 Таке враження 07.11.2016 18:46
Таке враження, що міський архітектор кудись зник і кожен може ліпити в центрі міста будь-який несмак на власний розсуд. Журналісти, знайдіть архітектора та запитайте в нього, як він ставиться до цього хуторянського фонтанчика в центрі сучасного європейського міста ХХІ століття!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+19 #13 Іскуствовєд 07.11.2016 17:22
Вєрсаль фєєрічєский. Як лєбєді на воротах)))
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+17 #12 ах 07.11.2016 15:29
нетерплячі, дочекайтесь відкриття, автор прийде стрічечку різать.