"Я не претендую на посаду голови Черкаської ОДА Юрія Ткаченка", - так відреагував на запитання "Прочерку", як можна прокоментувати чутки щодо зміни губернатора в області заступник голови ОДА Сергій Овчаренко.
DSC04221
Відповідні чутки вже звучали у ЗМІ. Також деякі сайти поширювали домисли, що саме Овчаренко може претендувати на крісло голови ОДА. Проте сам він це спростовує. І пояснює, чому:

"По-перше, я людина його команди і в думках такого не маю. Мені звично працювати в команді. По-друге, зміна голів ОДА відбувається через конкурс..." - зазначив Овчаренко.

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
0 #24 правда 27.04.2017 01:27
овчаренко скоро станет губернатором
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #23 Когда как 17.11.2016 19:37
Цитую федор принципиальный:
Интересно,а как думает папа Мыкола Семеновыч ?

Головой. Иногда - не головой. 8)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #22 У Смілі вже тепло? 17.11.2016 12:04
Цитую незнайка:
Цитую Верник:
кстати Овчаренко по сравнению с другими хоть вменяемый

03 листопада 2016, 14:38 Новини Черкас та Черкаської області
Орієнтовно в кінці наступного тижня дах багатостраждаль ного черкаського театру будуть перекривати. Зараз дах зварюють на базі у підрядника – ТОВ «ПМ-Арсенал». Про це «Прочерку» повідомив заступник голови ОДА Сергій Овчаренко.

Не виконана обіцянка не тільки по театру. "Прочерк" писав про обіцянки Овчаренка запустить опалення у Смілі, а тепер якось сором"язливо ті обіцянк не згадує, коли пише про те, що ціле місто обласного підпорядкування досі без тепла.
Овчаренко краще б виконував свої прямі обов"язки, а не мріяв про те, як стати губером!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #21 ХМ 16.11.2016 18:31
Цитую незнайка:
Цитую Верник:
кстати Овчаренко по сравнению с другими хоть вменяемый

03 листопада 2016, 14:38 Новини Черкас та Черкаської області
Орієнтовно в кінці наступного тижня дах багатостраждаль ного черкаського театру будуть перекривати. Зараз дах зварюють на базі у підрядника – ТОВ «ПМ-Арсенал». Про це «Прочерку» повідомив заступник голови ОДА Сергій Овчаренко.

иии???
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #20 Ха-ха 16.11.2016 17:46
А папа знает?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #19 незнайка 16.11.2016 16:54
Цитую Верник:
кстати Овчаренко по сравнению с другими хоть вменяемый

03 листопада 2016, 14:38 Новини Черкас та Черкаської області
Орієнтовно в кінці наступного тижня дах багатостраждаль ного черкаського театру будуть перекривати. Зараз дах зварюють на базі у підрядника – ТОВ «ПМ-Арсенал». Про це «Прочерку» повідомив заступник голови ОДА Сергій Овчаренко.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-8 #18 Верник 16.11.2016 16:23
Цитую ???:
Цитую Верник:
кстати Овчаренко по сравнению с другими хоть вменяемый

Ему бы для начала дорасти до должности зама,на которую папа поставил)



а кто у нас где-то до чего-то дорос??? кто это измерит...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #17 Сирожа 16.11.2016 16:08
Цитую Серёжа:
Область постепенно переходит под контроль БЮТ-Батькивщины и людей Тимошенко, раскачивающей ситуацию в Украине и готовясь к очередному захвату власти. Пи.

Я не сторонник Тимошенко,но обвинять её в том,что она раскачивает ситуацию в стране,в погоне за так называемым захватом власти,просто маразм.Эом.

Это вы про какую Тимошенко и про какой маразм? Тот маразм в котором она подписала Путинский газовый договор? Так народ Украины еще до 2019 будет его расхлебывать сегодняшними тарифами. Или тот маразм который она несла и задаривала Путина во время пресс конференции после подписания договора? Или может тот маразм когда она за счет госбюджета списала долг своего совместного с Лазоренком ЕЕСУ 7 миллиардов грн. и это при курсе дол. 4.3? Или про ту нищую, которая на свадьбе дочери 27.12.2014 только на освещение и звук организаторами потрачено более $200 000 долларов?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #16 Das ist РЕАЛІСТ 16.11.2016 15:40
Цитую Марина:
Какой бы не был следующий губернатор.он априори не будет самостоятельной фигурой при этой власти.

І тема з пальця висмоктана, і коментарі до неї безглузді. Де ви, жіночко, бачили посаду "губернатора" як "самостійну фігуру"?! Назвіть хоча б одну країну!
Хто б і в якій країні не ставив губернатора на посаду - президент, канцлер, президент чи Папа Римський, - губернатор залишатиметься виконавцем волі того, хто його поставив. Якщо ні - його звільнять з посади, причому нічого "деспотичного" у цьому не буде, бо це, якщо хочете, елемент "трудової дисципліни" ;-)
P.S.Не уявляю, як можна вигадану тему розтягнуть на стільки публікацій і коментів, переливаючи з пустого у порожнє?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+32 #15 Пишіть істчьо 16.11.2016 14:49
Овчаренко на посаду губернатора - це найсмішніший анекдот тижня :D