реклама

реклама

На початку грудня в Черкасах відбудеться ряд конкурсів з призначення директорів обласних комунальних закладів.

zeleniy budinochok. poch. 19 st

На посаду директора Кам’янського державного історико-культурного заповідника претендують дві особи.

Поряд з діючим директором заповідника Г.М.Таран свою кандидатуру висуває завідуючий історичним музеєм Кам’янського заповідника Ю.Ю.Ляшко. Він є “сотником” у ГО “Вільне козацтво Холодного Яру”.

Як стверджує прес-служба ВО «Свобода», «Отаманом” організації є О.А.Островський – голова управління культури та взаємозв'язків з громадськістю Черкаської ОДА і член конкурсної комісії (список членів комісії додається) з відбору директора Кам’янського заповідника. Про давнє особисте знайомство Ляшка і Островського відомо всім вже давно. Ще один член конкурсної комісії – В.Марштупа, давав Ю.Ляшку рекомендації від обласного профкому працівників культури, який, власне, Марштупа й очолює. Сам же Ю.Ляшко є керівником Кам'янського райкому працівників культури. Це є прямим конфліктом інтересів», - йдеться в заяві «свободівців».

Конкурс по відбору директора Кам’янського державного історико-культурного заповідника відбудеться у вівторок 6 грудня о 14.00 год. Місце проведення – м. Черкаси, вул. Байди Вишневецького 17, аудиторія 101 (Черкаський обласний центр перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників державної влади, органів місцевого самоврядування, державних установ, підприємств і організацій).

реклама

Коментарі  

 
-3 #16 Культура 12.12.2016 12:43
Тут таким болотом несе... :-x
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #15 Патріот 07.12.2016 12:29
Цитую І це - націоналісти?!:
"Діючий директор заповідника" нагороджена урядовою нагородою Російської Федерації - медаллю Пушкіна. Вручав особисто Владімір Путін.
"Свободівці" здуріли, що підтримують Таран?!!!

А дивуватись нема чого бо голова Кам'янської організації "Свободи" відомий на всю Кам'янку пристосуванець- діючий директор музею Пушкіна й Чайковського, та й ще знаходиться у родинних стосунках з заступником директора заповідника по науковій роботі, і дуже мітить на посаду директора заповідника.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #14 Они сами заповедные! 05.12.2016 08:36
Цитую І це - націоналісти?!:
"Діючий директор заповідника" нагороджена урядовою нагородою Російської Федерації - медаллю Пушкіна. Вручав особисто Владімір Путін.
"Свободівці" здуріли, що підтримують Таран?!!!

А у "Свободы" националистичес кие принцыпы заканчиваются там, гдек начинаются деньги. За определенную мзду они ей эту медальку еще и начищать до блеска будут. :D После того, как они опозорились с Буданцевым и Радуцким в горисполкоме - им терять уже почти нечего.
Разве что Тягныбок узнает, как его позорят на уровне области, а теперь еще и в Камянке.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #13 Петрович 05.12.2016 08:14
Зійшлись в дискусії фахівці один молодший історик щей археолог, інша поважна, історик з комсомольмким минулим. Вона "пушкіністка", йому ближчі повстанці Холодного Яру. Хай конкурсна комісія розсудить хто потрініший на цій посаді. Не зрозуміло чому турбується "Свобода"?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #12 Валерий Дирда 05.12.2016 06:58
Який конфлікт інтересів!!!
Свободівці щось явно поплутали.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #11 sergeyladan 05.12.2016 02:27
Ляшко нормальна і порядна людина, десятки років на історичній ниві.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-8 #10 До речі 04.12.2016 17:50
Цитую І це - націоналісти?!:
"Діючий директор заповідника" нагороджена урядовою нагородою Російської Федерації - медаллю Пушкіна. Вручав особисто Владімір Путін.
"Свободівці" здуріли, що підтримують Таран?!!!

До речі, сонце сходить на сході, то що вже й загорати не можна?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #9 І це - націоналісти?! 04.12.2016 12:27
"Діючий директор заповідника" нагороджена урядовою нагородою Російської Федерації - медаллю Пушкіна. Вручав особисто Владімір Путін.
"Свободівці" здуріли, що підтримують Таран?!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #8 черкащанка 04.12.2016 12:03
Островского - в ОТСТАВКУ! Ткаченко, не позорься с такими "начальниками".
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #7 Народ 04.12.2016 01:35
Островському пора прощатися із посадою і не позорити своїми діями культуру області і обласну владу в цілому. А в Кам'янці є професійні люди. І серед них діючий директор.