Учора відбулася скоординована професійна хакерська атака на органи Міністерства фінансів. Це є очевидною спробою зірвати бюджетний процес, який вперше за більш ніж 17 років йде за графіком, перешкодити впровадженню важливих ініціатив Мінфіну та дестабілізувати ситуацію, заявляють на «фейсбук» сторінці Мінфіну.

Безымянный

Адміністратори стверджують, що наразі атаку вдалось зупинити. Зараз проводиться оперативне відновлення систем, щоб уникнути можливих затримок з платежами. Відповідними органами розпочато роботу над пошуком зловмисників.

Разом з тим, учора у казначейській службі Черкаської області цю інформацію журналісту «Прочерку» не підтверджували, але і не спростовували.

Сьогодні сайт установи досі неможливо відкрити.

реклама

Коментарі  

 
0 #16 Піші істчьо, Комр! 07.12.2016 17:38
Цитую Реаліст Комаров:
2016-12=2002.

Точно? А може ти просто вчергове протупив? ;-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #15 ***** 07.12.2016 17:33
Цитую Реаліст Комаров:
2016-12=2002. Учи арихметику , розумнику.

2016-12=2004, а не 2002. Ти остаточно зганьбився, комаров :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #14 Дас іст Реаліст 07.12.2016 16:55
Цитую Реаліст Комаров:
2016-12=2002. Учи арихметику , розумнику.

Цитую Реаліст Комаров:
2016-14=2002


Комаров, арихметик ти хр....ий, у тебе, як у собаки, спрацював рефлекс Павлова? Почув "Баден-Баден" - і двічі повторив одну й ту ж "щиталочку"? ;-)
Оптиміст Мухін, хоч і промазав з арифметикою, але абсолютно правий у тому, що ти вже набрид своїм регулярним ниттям - з приводу і без приводу!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #13 Реаліст Комаров 07.12.2016 16:36
Цитую Оптиміст Мухін:
Цитую Реаліст Комаров:
А ще років 10-12 тому не було ніяких урядових сайтів і економіка хоч якось а працювала і платежі проходили.

Рекомендує повернуться на 10-12 років назад - тобто у 1994-96, з вєєрними відключеннями електроенергії, із заборгованостям и по зарплатах і рекетирами, збираючими данину з базарних бабульок з "кравчучками"?!
Ти дурень, чи тільки прикидаєшся?

2016-14=2002
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #12 Реаліст Комаров 07.12.2016 16:33
Цитую Оптиміст Мухін:
Цитую Реаліст Комаров:
А ще років 10-12 тому не було ніяких урядових сайтів і економіка хоч якось а працювала і платежі проходили.

Рекомендує повернуться на 10-12 років назад - тобто у 1994-96, з вєєрними відключеннями електроенергії, із заборгованостям и по зарплатах і рекетирами, збираючими данину з базарних бабульок з "кравчучками"?!
Ти дурень, чи тільки прикидаєшся?

2016-12=2002. Учи арихметику , розумнику.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #11 Реаліст Комаров 07.12.2016 16:30
Цитую Дас іст Реаліст:
Цитую Реаліст Комаров:
Так українські айтішники ж одні з кращих у світі- про це часто пишуть урядові засоби інформації... А ще років 10-12 тому не було ніяких урядових сайтів і економіка хоч якось а працювала і платежі проходили. Так давайте повернемось у 2002рік.......

Коли "валять" сайти, то якраз на таких даунів, як ти, Комаров, і розраховують - щоб поскиглили, як добре в Баден-Бадені і Тамбові, і як погано в Україні. :-x

Про баден не знаю, але в нас зараз найкраще, і це не іронія.....
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #10 Семен 07.12.2016 15:55
То все фигня. Пусть лежит.Главное чтобы властьимущие уверенно сидели в креслах.
А з/п, пенсии то такэ.
э-декларирование показало кто и на сколько любит народ.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #9 Олексій 07.12.2016 15:08
Та не в сайті діло, сайт це просто сторінка для оприлюднення інформації, не працює система казначейства вже 2 день, ось неофіційний форум казначеів, почитайте коментарі https://buhgalter.com.ua/news/other/khakeri-zlamali-sayt-derzhkaznacheystva/
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #8 Оптиміст Мухін 07.12.2016 15:07
Цитую Реаліст Комаров:
А ще років 10-12 тому не було ніяких урядових сайтів і економіка хоч якось а працювала і платежі проходили.

Рекомендує повернуться на 10-12 років назад - тобто у 1994-96, з вєєрними відключеннями електроенергії, із заборгованостям и по зарплатах і рекетирами, збираючими данину з базарних бабульок з "кравчучками"?!
Ти дурень, чи тільки прикидаєшся?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #7 СБУ 07.12.2016 15:04
Цитую Олексій:
Все компы и серваки на данный момент выключены. Атака была не в 13 часов а в 7 утра.

До теба всього два запитання, Альоша:
1.Чому ти нік свій написав українською, а текст - рашкоязиком?
2.Звідки знаєш похвилинно, коли сайти "хакнули"? ;-)