реклама

реклама

Галина Таран, яка нещодавно перемогла в конкурсі на директора Кам’янського державного історико-культурного заповідника, свого часу була нагороджена президентом Росії Володимиром Путіним за поширення російської мови. Про це йдеться в публікації ЗМІ за 2007 рік, яку поширив у "Фейсбуці" очільник управління культури та взаємозв’язків з громадськістю Олег Островський.

«Тому й війна , що 25 років "вата" "ватників" виховувала... і не їх в цьому вина - вони просто по іншому не вміють... І таких зараз в культурі 80% по всій Україні ... Хотів би помилятися... Дякую всім, хто підтримує - очищення від комуняцьких-ватних керівників наш "культурний мистецьких фронт», – написав він у «Фейсбуці».

Нагадаємо, під час обрання керівника заповідника на комісії, яка засідала 6 грудня, Таран підтримували, зокрема, і «свободівці»…

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
0 #36 prof 12.12.2016 21:15
http://dt.ua/UKRAINE/plagiatorom-roku-viznali-katerinu-kirilenko-posipakoyu-roku-liliyu-grinevich-227265_.htm

Вітаємо славну землячку з перемогою.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #35 + - 12.12.2016 21:13
Що таке - "вєтров" із м.Кам'янка, Черкаської обл.????? Просто "рідний Кум" директора Кам'янського заповідника Таран. Тому і задницю свою готовий порвати за "карманну сімейну Свободу". В українській мові не має такого - "вєтер" , але є Козацьке - "Вітер" !!!! То мабуть, просто так. Сталося ?????
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #34 palamar 12.12.2016 19:05
Цитую булгаков:
Степан Бандера (онук того самого ...)після відвідин зони АТО сказв приблизно так : МОЖНА БУТИ ПАТРІОТОМ УКРАЇНИ РОЗМОВЛЯЮЧИ РОСІЙСЬКОЮ МОВОЮ.

Те що він чійсь онук, ні про що не говорить і тим більше, що він є правим. Сепаратисти за підтримки Росії також боряться за російську мову, то для чого тоді воюємо - за іншу Росію тут, більш демократичнішу та без Путіна?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #33 Андреевич 12.12.2016 19:02
Чего то я уже полюбил Островского, после того как начитался тут радетелей за язык расейский и открывателей олимпийских знаков Гитлера...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #32 Ти з якої зони, Вєтєрок? 12.12.2016 18:58
Цитую Олександр Вєтров:
За збереження культурної спадщини.... іще б і досі "соплі жували"....на відміну від багатьох придурків....А придурь..... обмежені хуторянські "ЧМО"......я б навіть свиней породистих пасти не довірив.... дурно смердить!

Дивлюся, ти, В'єтров, дуже культурно вмієш висловлюватися. "Спеціаліст" по культурі прямо, єксперт, йопт! :D
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #31 Андреевич 12.12.2016 18:56
По моему дурно смердит от вечно /////// Ветрова. На хрена ////////////ь про то что Таран наградили "За збереження культурної спадщини"... Чьей спадщины? Мы что читать не можем и не видим за что её наградили, прихлебатель Юлькин?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #30 Що ти вже городиш! 12.12.2016 18:52
Вєтров, ти баран! При чому тут "черкаські журналісти", якщо "Прочерк" просто оприлюднив скан сторінки київської "Газети по-українськи"?! Хіба там є хоч слово неправди - не нагороджувалася твоя кумирша Путіним?!!
А чому ти взяв нік "Олександр Вєтров" - косиш під любителя Чайковського, московського балетмейстера Шуру Вєтрова? https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%92%D0%B5%D1%82%D1%80%D0%BE%D0%B2,_%D0%90%D0%BB%D0%B5%D0%BA%D1%81%D0%B0%D0%BD%D0%B4%D1%80_%D0%9D%D0%B8%D0%BA%D0%BE%D0%BB%D0%B0%D0%B5%D0%B2%D0%B8%D1%87
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #29 СмєшалісьвКучу дірєктора 12.12.2016 18:38
Цитую То чим думав Собченко?:
Цитую Добре слово:
Цитую З головою не дружить?:
Цитую Добре слово:
гарно з цього приводу сказав у Корсуні АТОвець Олег Собченко: і напоять корсунською водою, і накормлять корсунскою землею.

Пряма, нічим не прикрита, тупа погроза фізичної розправи?! Собченко головою думав, чи якимось іншим місцем, коли таке варнягав? :-x

А "посадити на кіл та руки-ноги відрубати", "пльоткою відшмагати"

Островський казав це про тих, хто музеї на хлів перетворив, не називаючи прізвищ. Сайт "Колокольчік" раптом "упізнав" у цих словах Галину Таран. То при чому ж Островський? Всі запитання - до "Колокольчіка"!

Ні, сайт, який ти влучно назвав "Колокольчіком", писав тоді не про Таран, а про Парасковєю Стєпєнькіну - бабусю з Корсуня. Так що це - взагалі не до теми Кам'янки.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-5 #28 Олександр Вєтров 12.12.2016 18:32
"Нагадаємо, під час обрання керівника заповідника на комісії, яка засідала 6 грудня, Таран підтримували, зокрема, і «свободівці»…"
Нагадую і Островський підтримав-проголосував "За"! То чого ж Піниться тепер? Після бою, кулаками не махають! Тим більше проти жінки!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-5 #27 Олександр Вєтров 12.12.2016 18:22
За збереження культурної спадщини і як признаний у всьому світі відомий пушкініст Галина Михайлівна Таран удостоєна цієї нагороди ... аж 9 років тому (2007 р). А сама медаль була заснована ще (1999р) демократичним Борисом "Єльциним який вніс свій вклад у розвал СРСР а отже і появі Незалежної України- а то б іще б і досі "соплі жували" в обіймах у старшого брата! Це-саме зараз вже у 2016 році показує культуру нашого українського народу! Що ми на відміну від багатьох придурків із "раші" не нищимо а навпаки зберігаємо культуру світочів світового культури! А придурь яка вкида'є такі інформаційні вкиди-просто обмежені хуторянські "ЧМО" яким не культурою області керувати, а я б навіть свиней породистих пасти не довірив! А про продажність і неперебірливіст ь і нечистопотність деяких черкаських "журналістів" я взагалі і згадувати не хочу! Бо від них дурно смердить!