реклама

реклама

Колишній керівник Патрульної поліції Черкас Вадим Лісничук в інтерв’ю "kh.depo.ua" розповів, про відмінності в керуванні харківською патрульною поліцією і черкаською.

- Основна характерність харків’ян – висока юридична підготовленість, вони розвинені, інтелектуальні люди, культурні. Мені з такими людьми легше, тому що такі люди чітко розуміють, чого вони хочуть. У Черкасах також не дурні люди, ви не подумайте, також розумні, але в Харкові це більше прослідковується. Це про людей загалом і особовий склад, зокрема, - зазначив Лісничук.

На питання, чи вважає він харківських злодіїв розумнішими за черкаських, він відповів:

- Злодії, крадії – вони скрізь однакові, у них мета одна – "наваритися". Як правило, ті злодії, із якими ми працюємо, крадії – це дріб’язкові злодюжки. Як правило, вони наркозалежні, і все, що їм потрібно, - це вкрасти, щоб задовольнити свою фізіологічну, медичну потребу.

Нагадаємо, Вадим Лісничук нині очолює Партульну поліцію міста Харків.

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
0 #10 бульба 25.12.2016 22:55
Тю, якось зовсім не вкладається в гебельсівщину сьогодення. Там же чим східніше тим тупіші та одні наркомани і алкаші бойовики. От ... і тут у дутих патрійотів прокол в пропоганді. Авашка поставить в куток на гречку бідолагу.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #9 Реаліст 24.12.2016 18:46
Не став ти, Лісничук, черкаським - і харківським не станеш 8)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #8 коп 24.12.2016 14:27
Та понятно, что здесь уровень низкий и умственный в том числе. Зато воровать научились, как нигде :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #7 Ruslan 24.12.2016 13:05
Теперь буду харьковских просить присылать
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #6 Ох 24.12.2016 12:59
Ближче до Галичини розумних ще менще і вони це знають особливо на фоні навчання у ВУЗах порівняно зі студентами більш східних областей, як правило вони це компенсують настирністю.
Парадокс в тому, що навітній Україні випало відповідати за їх комплекс меншовартості, посіяний поляками та москалями.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #5 Налякали їжака... 23.12.2016 18:17
Цитую Політолог:
Цитую Психолог:
Це капєц - ото затюкав черкаських! :eek:
Зоя Вовк, відповідати колишньому шефу будеш чи мовчки проковтнеш це?

Черговий доказ аксіоми про місто вільних кізяків, готових проголосувать за чорта аби дали кіло гречки.

А ти що ляпнув, кізяк? Хто голосував за цього Лісничука? Аваков поставив його - Авакков і прибрав на х...арків. Прибере з Харкова - і зашле десь у Житомир - Лісничук казатиме, що житомирці - найкрутіші і найграмотніші.
Це - проблеми менеджера-торгаша Лісничука, яґкий так і не зміг реально стати Офіцером - але аж ніяк не міста Черкаси, якому він на "Фейсбуці" поклони бив, зізнаючись у любові перед переведенням на ХарькОв :-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #4 Політолог 23.12.2016 16:22
Цитую Психолог:
Це капєц - ото затюкав черкаських! :eek:
Зоя Вовк, відповідати колишньому шефу будеш чи мовчки проковтнеш це?

Черговий доказ аксіоми про місто вільних кізяків, готових проголосувать за чорта аби дали кіло гречки.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #3 Що він намолов? 23.12.2016 16:20
"У Черкасах також не дурні люди, ви не подумайте, також розумні, але в Харкові це більше прослідковуєтьс я"(с)
Лісничук сам зрозумів, що сказав?! Говорить, як Свірід Пєтровіч Голохвастов, а береться оцінювати чиїсь розумові здібності!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #2 Уролог 23.12.2016 16:16
Ну що, черкаські копи, з"їли....
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #1 Психолог 23.12.2016 15:24
Це капєц - ото затюкав черкаських! :eek:
Зоя Вовк, відповідати колишньому шефу будеш чи мовчки проковтнеш це?