За підсумками ІІ Спортивних ігор Черкаської області серед вищих навчальних закладів типу: університети, інститути у 2016 році Черкаський національний університет здобув перемогу.

У період з березня по грудень 2016 року Черкаським обласним відділенням (філією) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України проведені ІІ Спортивні ігри Черкаської області серед навчальних закладів типу: університети, інститути. Протягом року за першість змагалися понад 3500 студентів.

Фінальні змагання проведені у 11 видах програми з 8 видів спорту. Загальна кількість спортсменів склала 468 осіб (48 команд) з усіх видів програми.

Серед вищих навчальних закладів з факультетами (навчально-науковими інститутами) фізичної культури перше місце посів Черкаський національний університет імені Богдана Хмельницького, друге місце — Уманський державний педагогічний університет імені Павла Григоровича Тичини.

Про це повідомили в прес-службі ЧНУ ім. Богдана Хмельницького.