реклама

реклама

Після розмови із Валерієм Лютим, депутат обласної ради Юрій Ботнар розповів журналістам про зустріч з новопризначеним начальником обласної поліції. Про це повідомило видання "Вичерпно".

«На нашу вимогу написати рапорт Лютий відповів сарказмом і посмішками. Відмовив і сказав, що доповість у міністерство. Пан Лютий наголошує на тому, що акції мають бути мирними. Але ми бачимо на прикладі Революції Гідності, що такі протести малоефективні. Нас переконували, що нас десять осіб, але тут багато організацій. Крім того нібито є громадськість, яка погоджується з кандидатурою Лютого. Хотілось би знати, що це за громадськість. Вони зраджують Майдан».

Наразі акція триває, громадськість не збирається розходитися.

Нагадаємо, сьогодні біля управління Національної поліції в Черкаській області сталась сутичка. Активісти виступають проти призначення одіозного колишнього заступника Геннадія Кернеса начальником поліції Черкаської області.

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
+4 #14 ХМ 27.12.2016 09:01
У Ботнара все майдан в голове... на войну съездил бы что ли? а то только тут колеса палить могут
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #13 бульба 27.12.2016 00:56
Коли це ...........о відповість за який кошт живе і шляється на акції. Ця м/////а своїми майданами вже розвалила країну, може хтось нарешті їх виведе на чисту воду та відправить на Хутори. там їх швиденько навчать порядку і закону.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #12 П 26.12.2016 22:12
Цитую Сидоров:
Может они делом займутся на благо страны,эти активисты

Вони б то може й раді чимось корисним зайнятися, та, схоже, нічого іншого просто не вміють...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #11 чехов 26.12.2016 20:57
Цитую Свідок:
Подивимось на позицію Лютого - якщо накладе в штани від Бонара та компанії - гнати в три шиї.

Ой щось сумніви беруть, що накладе ... мабуть по шиї дасть , звичайно в переносному сенсі ...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+14 #10 Любов 26.12.2016 15:48
Погляньте на цих активістів - шпана проплачена, ніде не працюють, нічого на краплину для людей не зробили, заробляють гроші, як тітушки в Києві.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+16 #9 спостерігач 26.12.2016 15:25
Пан Лютий наголошує на тому, що акції мають бути мирними. Але ми бачимо на прикладі Революції Гідності, що такі протести малоефективні.


Пане Ботнар почитайте історію, якщо людям набридне безлад і революції то наступним, кого вони притягнуть до вязниці будуть такі патріоти як ви.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #8 Лего 26.12.2016 13:03
Городская власть финансирует? Хочуть свого (Пустовара-2)?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+17 #7 владимир 26.12.2016 12:50
Сарказм — зле, в'їдливе висміювання серйозних вад у характері персонажів, подіях та явищах громадського або побутового життя з тим, щоб викрити їх потворну сутність.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+22 #6 владимир 26.12.2016 12:37
відповів не "сарказмом" а "З САРКАЗМОМ" або "відповідь була саркастичною ". Діти, ви в школі вчились ?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+25 #5 Реаліст 26.12.2016 12:19
Ботнар, подивись на себе в дзеркало - хто ти такий, щоб перед тобою звітувати?!
Але по Лютому є таки багато запитань.