реклама Черкащанка
рекламареклама АвтоРаллі

Ніагарський водоспад у багатоповерхівці Черкас. Цілу ніч мешканці будинку по вулиці Гагаріна 83 збирали воду, яка текла з 10 поверху так, що на 1-му утворилась величезна калюжа! А все через замерзлу ливнівку. Про це пише ЧСН

zatop

З 10 години вечора у одній із багатоповерхівок Черкас йшов дощ. Цілу ніч Софія Гарніківна разом із сім’єю чергували на сходовому майданчику. За ніч вони зібрали, щонайменше, 25 літрів води!

За допомогою звертались і у аварійну службу, і у колишній СУБ, і навіть до міськради на гарячу лінію. Проте, година була вже пізня, тож допомогти мешканцям будинку ніхто не взявся. Сказали, що замерзлу лівнівку чиститимуть зранку. Коли приїхала знімальна група ЧСН – дощ все ще йшов. Мешканці хвилюються, щоб не сталося короткого замикання.

Не минуло і 12 годин, ливнівку прочистили, але хто саме – працівники відповідних служб чи відповідальний мешканець будинку – досі не відомо.

ОСББ у будинку лишень створюють. Однак, у будь якому разі, мешканцям цієї багатоповерхівки доведеться самотужки ремонтувати пошкоджені водою квартири та під’їзд.

реклама

Коментарі  

 
-2 #1 Антон 12.01.2017 09:44
Вот вам и осбб вот поче у я в жеку
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль


реклама
Моніторинг цін
Театр