Собаці, покаліченому невідомими, потрібний господар, пише у «Фейсбуці» черкаська журналістка Марія Сав’яненко.

15965768_1719447758365586_2059798862398190235_n 8-місячну тварину звати Лада.

«Розірвана щелепа (можливо петардою) і майже повна відсутність зубів – ось із чим довелося зіткнутися ветеринарові, – пише про Ладу Марія. – Операцію зроблено, мордочку зібрано, а собаку стерилізовано. Собачка шукає будинок і люблячих господарів. Незважаючи на жорстокість і злість з боку людини, зараз собака абсолютно спокійно реагує на людей і на все, що відбувається з нею. Шалено швидко прив'язується до людей, особливо трепетно любить діток».

Тому, хто зголоситься взяти собаку, Марія Сав’яненко обіцяє привезти її прямо додому.

реклама

Коментарі  

 
+5 #10 Черкащанин 16.01.2017 17:27
Цитую стабилизец:
Цитую Черкащанин:
Козел, який написав самий перший "кривий" коментар у темі, збив обговорення на хибний шлях.
А бідному псові побажання - знайти нормальних ДЮДЕЙ - таких, як ті ж черкаські волонтери і журналістка, яка ним опікується!!!

Черкащанин, чомусь, собаку не забирає, значить, до ДЮДЕЙ, себе не відносить.

Головне, що ти, мерзота, не заперечуєшся, що відносишся до категорії КОЗЛІВ ;-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-6 #9 стабилизец 16.01.2017 17:01
Цитую Черкащанин:
Козел, який написав самий перший "кривий" коментар у темі, збив обговорення на хибний шлях.
А бідному псові побажання - знайти нормальних ДЮДЕЙ - таких, як ті ж черкаські волонтери і журналістка, яка ним опікується!!!

Черкащанин, чомусь, собаку не забирає, значить, до ДЮДЕЙ, себе не відносить. :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #8 Черкащанин 16.01.2017 15:23
Козел, який написав самий перший "кривий" коментар у темі, збив обговорення на хибний шлях.
А бідному псові побажання - знайти нормальних ДЮДЕЙ - таких, як ті ж черкаські волонтери і журналістка, яка ним опікується!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #7 Не ворушіть купку г....! 16.01.2017 15:20
Цитую Поет:
Цитую стабилизец:
.

Гарний у тебе нік, ватник - класно рифмується з тим, що зовсім скоро жде на твого путлєра і твої "мєчти" разом з ним ;-)

Та не чіпайте ви той "стабілізєц" - судячи по поганялі, воно й так полудохле :-x
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #6 Поет 16.01.2017 15:01
Цитую стабилизец:
.

Гарний у тебе нік, ватник - класно рифмується з тим, що зовсім скоро жде на твого путлєра і твої "мєчти" разом з ним ;-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #5 Математик 16.01.2017 14:58
Цитую ZNZ:
Цитую стабилизец:
Таки да, про чуйнисть и доброту соотечественнич ков легенды слагать можно.

Це точно - твої "саатєчєствєннік і" вже просто остогидли нам, українцям. Сидіть собі у смердючому рашкастані - і не суньте своє рило в Україну - бо від вас ні тваринам, ні людям користі немає!

+100500!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-5 #4 стабилизец 16.01.2017 13:39
Цитую ZNZ:
Цитую стабилизец:
Таки да, про чуйнисть и доброту соотечественнич ков легенды слагать можно.

Це точно - твої "саатєчєствєннік і" вже просто остогидли нам, українцям. Сидіть собі у смердючому рашкастані - і не суньте своє рило в Україну - бо від вас ні тваринам, ні людям користі немає!

ZNZ - Та понятно, шо трехбуквенный. Хуч латиницей, хуч на мове. :lol: Собаку приюти вместо самоотравления ядом, украинец.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #3 ZNZ 16.01.2017 12:41
Цитую стабилизец:
Таки да, про чуйнисть и доброту соотечественнич ков легенды слагать можно.

Це точно - твої "саатєчєствєннік і" вже просто остогидли нам, українцям. Сидіть собі у смердючому рашкастані - і не суньте своє рило в Україну - бо від вас ні тваринам, ні людям користі немає!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #2 Реаліст 16.01.2017 10:52
Сто відсотків, що якесь "рузькомірноє мозгамі" тварину скалічило. Згадався зразу знаменитий рашист-неонацист, який у Пітері вбивав собак, а потім приїхав на Донбас вбивати українців
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #1 стабилизец 15.01.2017 22:31
Таки да, про чуйнисть и доброту соотечественнич ков легенды слагать можно. Сбив кошку или собаку, остановиться и не подумают. Руки бы поотрывало "козакам" той петардой.