реклама

реклама

Без згоди громади забудов у «Соснівці» не буде. У цьому під час громадської ради запевнив міський голова Черкас Анатолій Бондаренко.

- Я хочу запевнити, що останнє слово буде за громадою, ніяких забудов без згоди людей не буде. Будуть проведені громадські слухання. Доручаю департаменту архітектури організувати такі слухання, - наголосив мер Черкас.

Також Бондаренко додав, що знає, чиї котеджі збудовані у «Соснівці».

Ви краще мене знаєте, хто мешкає там, судді, прокурори і так далі. Ніякий бізнес, преференції не пройдуть, ніякі незаконні рішення прийматись не будуть, - ще раз наголосив Бондаренкo

реклама

Коментарі  

 
+6 #15 Знавець 17.01.2017 16:24
Цитую Громаді:
Цитую Громада:
Згідно інформації сайту Кропива, дві ділянки отримав в Соснівці рідний брат мера, та рідна тітка Буданцева, мешканка Крапивницького. ? А дві квартири матері на Гагаріна 29 , Мушієка подарував ?


А Гагаріна 29 це не сімейний квартал? Як взагалі дозволили будувати будинок на землі яка знаходиться в аренді? І чиїй матері 2 квартири подарували?


Торпедівці жодних дозволів не потребують
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #14 Друг наш меньший 17.01.2017 16:18
ти сари, на святое руку поднял! Руки прочь от пракуратури!Цитую Громаді:
Цитую Громада:
Згідно інформації сайту Кропива, дві ділянки отримав в Соснівці рідний брат мера, та рідна тітка Буданцева, мешканка Крапивницького. ? А дві квартири матері на Гагаріна 29 , Мушієка подарував ?


А Гагаріна 29 це не сімейний квартал? Як взагалі дозволили будувати будинок на землі яка знаходиться в аренді? І чиїй матері 2 квартири подарували?


Ну я так полагаю шо имеется у виду, шо Мушияка подарила две квартиры матери ржавого - борца за юлькино щастя. а ныне за щастя усех горожан.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #13 Громаді 17.01.2017 15:10
Цитую Громада:
Згідно інформації сайту Кропива, дві ділянки отримав в Соснівці рідний брат мера, та рідна тітка Буданцева, мешканка Крапивницького. ? А дві квартири матері на Гагаріна 29 , Мушієка подарував ?


А Гагаріна 29 це не сімейний квартал? Як взагалі дозволили будувати будинок на землі яка знаходиться в аренді? І чиїй матері 2 квартири подарували?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #12 МХ 17.01.2017 14:09
Цитую ХМ:
Цитую Громада:
Згідно інформації сайту Кропива, дві ділянки отримав в Соснівці рідний брат мера, та рідна тітка Буданцева, мешканка Крапивницького. Це напевно щоб розбавити суддів та прокурорів? А дві квартири матері на Гагаріна 29 , Мушієка подарував ? Ще ж тільки рік пропрацювала потужна мерська команда , а уже який успіх міста?! І все це під красивими гаслами. Жах!


нє для того пацани свого чувака на город поставили шоб участки разбазарювать))

1000%
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #11 Вікторія 17.01.2017 13:19
Цитую Громада:
Згідно інформації сайту Кропива, дві ділянки отримав в Соснівці рідний брат мера, та рідна тітка Буданцева, мешканка Крапивницького. Це напевно щоб розбавити суддів та прокурорів? А дві квартири матері на Гагаріна 29 , Мушієка подарував ? Ще ж тільки рік пропрацювала потужна мерська команда , а уже який успіх міста?! І все це під красивими гаслами. Жах!

Така ж сама схема була і в Лисянці, коли мером був Бондаренко, брату виділили земельні ділянки, потім він передав Толику, зараз на одній із них знаходиться магазин "Народний". Приміщення дитсадка викупив за копійки і оформив це все на свою колишню дружину, вона зараз там проживає, а з іншого боку цього приміщення працює перукарня Бондаренка. Можу сказати Черкащанам, тримайтесь це тільки початок.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #10 ХМ 17.01.2017 12:36
Цитую Громада:
Згідно інформації сайту Кропива, дві ділянки отримав в Соснівці рідний брат мера, та рідна тітка Буданцева, мешканка Крапивницького. Це напевно щоб розбавити суддів та прокурорів? А дві квартири матері на Гагаріна 29 , Мушієка подарував ? Ще ж тільки рік пропрацювала потужна мерська команда , а уже який успіх міста?! І все це під красивими гаслами. Жах!


нє для того пацани свого чувака на город поставили шоб участки разбазарювать))
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+16 #9 Глас народа 17.01.2017 11:43
Народни слухання: Тарпедовцы соберутся на сходку и усе решат по Сосновке. Хтось сумлевается? Эх, как вольно дышится в краини писля революции гидности. Гы-гы.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+21 #8 крутій 17.01.2017 00:18
Ворон ворону око не виклює :P . Слова Бондаренка - пустопорожня болтовня. Нікого він не троне, жодного прізвища не назве. Бо сам такий. :P :P :P
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #7 Платник податків 16.01.2017 22:57
Прокурори і судді це одна чеснота...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+18 #6 YouMustMurder 16.01.2017 22:40
Цитата: "Ви краще мене знаєте, хто мешкає там, судді, прокурори і так далі."
ПОГРОМЫ БУДУТ !!!