Колишній соратник Віктора Януковича впевнений, що зможе стати наступним українським гарантом. Колишній «регіонал» і екс-мер Черкас Володимир Олійник, який зараз знаходиться в Москві, насмішив мережу погрозами на адресу України. Про це повідомляє "РБК-Україна". 

Так, Олійник в ефірі російського телеканалу ТВЦ сказав, що він «високо оцінює свої шанси стати президентом України».

«Над д.білами і луз.рами сміятися як би грішно, але зауважу один нюанс в бреднях цього петрушки. Він регулярно повторює, що рішення Дорогомилівського суду, якщо його не оскаржить Україна, набуде чинності за якоюсь там конвенцією, це рішення зобов'язані визнати 13 країн колишнього СРСР. Ну типу, що в Україні був державний переворот. Україна розсміялася клоунам-позивачам в обличчя і це було очікувано. Їх позов і рішення московського суду спущені в унітаз. А адже клоуни сподівалися, що Україна буде щось оскаржувати, плекали надію втягнути її у судовий спір з ід.отами. І Олійник вже загрожує. Україні. Тринадцятьма країнами. Тільки країни про це не знають. Що вони щось повинні клоуну Олійнику», - написав у Facebook блогер Сергій Запорізький.

реклама

Коментарі  

 
-4 #16 коп 21.01.2017 13:31
Цитую Проездом:
А рожа то какая!


У порошенко симпатичнее? :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #15 депутат 21.01.2017 09:33
А ви думаєте, що наші вибори щось значать? Фактично вибори відбуваються ще до дня виборів, і наш вибір уже нічого не значить, нам просто дають можливість, як ніщим, пориться в сміттєвих баках.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #14 коп 20.01.2017 19:05
Хуже уже не будет
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #13 Ах 20.01.2017 18:40
Цитую Ох:
Для помаранчевих зрадник.
Для БЮТ лютий зрадник.
Для регіоналів "навернутий", тому як яничара використовували в брудних справах.
Для тих хто підтримав Майдан заклятий ворог.

На що і на кого розраховує ?
Хіба що на кремлівські "кашлі".
В Україні він подразник для усих без виключення...
Але мабуть він виявився здатним довести Кремлю що це дуже добре.

Сори, для БЮТ це "другий фронт" у боротьбі за владу, хоча може так бути, що БЮТ "другий фронт" для Олійника у боротьбі за владу :o
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #12 Панас 20.01.2017 18:31
Стане президентом, чи не стане,і а лізти буде точно. Чи з Путлером, чи Ющером, чи з Юлікебабом - все одно. Шаравари вдіне, галіфе Папандополи, панталони найбільш впливової, сміттєвий бак на голову - що завгодно - заради влади і грошей.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #11 Проездом 20.01.2017 18:20
А рожа то какая!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #10 Люфтваффе накрило? 20.01.2017 16:51
А біле у Вовки на плечах - то перхоть, чи просто голуби раSSєйські над башкою пролітали? ;-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #9 Ростовский волк тебе през 20.01.2017 16:45
Цитую Кієвскій хунта:
Ніхт ферштейн, Вольдемар. Ти єсть зер шлехт - совсєм пльохой - зольдатен фюрера путлєра.
Кто єсть плохо арбайтен на вєлікій Ростофф - тот будєт кушать сал... салю... Нє сало, короче, а ..лупу!

Коммент намбер ван :lol:
Опу*енец Алейник знает, что ему в Украине век воли не видать - потому и воет волком на Независимость нашего государства. *рань, которая навеки останется в рашке, никак не может это осознать. Потому как Алейник - лох по жизни :-x
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #8 Депутат 20.01.2017 16:44
Алілуя, новий месія!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+15 #7 Антон 20.01.2017 16:13
Був клоуном у Черкасах, а став на всьому пострадянському просторі. Прогрес