реклама

реклама

Приміщення колишнього черкаського універмагу «Дитячий світ», де останнім часом розміщувалися супермаркет «Сільпо» і орендовані під магазини секції, продано. Після ремонту тут відкриється великий «Сіті-маркет» і нові торгові точки.

Дитячий свiт

– Приміщення придбали черкаські підприємці, – повідомив у коментарі «Прочерку» директор агентства нерухомості «Март» Михайло Моторний. – На першому поверсі незабаром працюватиме «Сіті-маркет» – цілодобовий магазин такого формату, як нещодавно відкрився на Митниці, тільки більший. В усьому приміщенні буде зроблено ремонт. Планують реконструювати опалення, інші мережі – загалом привести будинок до ладу.

За словами Михайла Анатолійовича, після реконструкції в приміщенні можуть залишитися старі орендатори, запрошують також нових.

Як відомо, на місці споруди на розі бульвару Шевченка і вулиці Дашковича на початку ХХ століття були торгові ряди Соборного ринку, які згодом реконструювали в магазин, а після ІІ світової війни, після добудови 3 поверху, перетворили на універмаг «Дитячий світ». В останні десятиліття приміщення стало торговельним центром.

Александрпроспект

Фото надав Борис Юхно

Фото надав Борис Юхно

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
+4 #12 Марина 02.02.2017 10:54
Проспект начала ХХ века выглядит намного ухоженней и чище, чем сейчас(((
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #11 джон дір 01.02.2017 18:00
Цитую Tramp:
Ромка Діскант і ко. купили


а Ко - це мабуть залізяка - на зекономлені від снігу гроші?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #10 Москаль Чарівник 01.02.2017 17:47
Новость про саме таких нових власників у мене викликала дуже велику грусть. Єслі хочете знать чому, пройдіться по "Абсолютах"(((
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #9 Семен 01.02.2017 11:14
Цитую Кент:
Перспектив маловато для развития - стоянки нормальной то нет для машин...

Так перед Юностью же план разрабатывают реконструкции. Вспомните Европейскую площадь.
Так что проблемы с парковкой не будет.Да и газонов мало ли вокруг?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #8 Кент 01.02.2017 09:24
Перспектив маловато для развития - стоянки нормальной то нет для машин...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+15 #7 Архітектор 01.02.2017 02:38
Яка красивенна була будівля на старовинному фото і як бездарно її спохабили в совкові часи! :-x
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+26 #6 Правда 31.01.2017 23:05
Купив Попудрібко, власник Абсолютів. Видно в Абсолютах виторги упали, вирішив перейменуватись , бо в місті уже всі знають, що за гнидники ті Абсолюти. Людей кидає тільки так.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-4 #5 Черкащанин 31.01.2017 22:59
Цитую черкащанка:
Город барыг :-x

Дура ти! Місто-то при чому?!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #4 черкащанка 31.01.2017 22:44
Город барыг :-x
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+36 #3 Людмила 31.01.2017 19:30
Купив Поп//////ибко Я Б.в якого магазини "Абсолют"Точно знаю роками людям зарплату не платить,то можна куплять.Класні підприємці.