Депутат Черкаської облради Костянтин Омаргалієв на сесії облради висловився критично щодо силових методів розв’язання конфлікту на сесії.

567878

– Не потрібно влаштовувати цирк на всю України. Чи можна висловлювати свою позицію без застосування фізичної сили? Бо в нас є достатньо фізично підготовлених людей, які можуть реагувати, – сказав він.

Депутат Юрій Ботнар зауважив, що знає, про що говорить депутат-колега, бо, за чутками, мовляв, той дійсно має підготовлених людей.

– І вони, кажуть, були на майданах чи, скорше, анти майданах... Неправильно вирішувати все силою. Але коли посадовець не хоче дотримуватися чинного законодавства, виступати державною мовою, то треба робити все, щоб було дотримано законодавство, – сказав Ботнар.

Нагадаємо, депутат Черкаської облради від «Свободи» Юрій Ботнар поконфліктував на сесії обласної ради з з в.о. директора готельного комплексу «Дніпро» Борисом Лебедцовим

реклама

Коментарі  

 
0 #13 коля 21.02.2017 20:53
ЭТО ТОТ ДЕПУТАТ У КОТОРОГО НИЧЕГО ННЕТУ В ДЕКЛАРАЦИИ? а ОТКУДА ДЕНЬГИ НА ПОДГОТОВКУ ЛЮДЕЙ?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #12 володимир 09.02.2017 14:20
Цитую Пошливы:
Предлагаю вободовцам завесьт Омарнгаоиева в туалет и проверить его подготовленност ь...

мабуть буде хлопцям зле, цей точно накостиляє їм.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #11 бульба 08.02.2017 23:37
Цитую Панас:
Стадо дебілов!

Але ж за цею дібілокомандою повелись українці....?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #10 бульба 08.02.2017 23:36
бандота міряється биками?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-8 #9 Пошливы 08.02.2017 19:47
Предлагаю вободовцам завесьт Омарнгаоиева в туалет и проверить его подготовленност ь...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+19 #8 Інь і Янь 08.02.2017 19:44
Орки, гопники... і всі у владі або біля неї. Час вузьколобих нахаб.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+19 #7 Панас 08.02.2017 19:11
Стадо дебілов!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+26 #6 депутат 08.02.2017 15:46
Цитата: Бо в нас є достатньо фізично підготовлених людей, які можуть реагувати, – сказав він. В кого це в нас? І які це підготовлені люди? Я не признаю Свободи, але такі вислови вважаю не припустимими. Ви ж бл..ді і в період Майдану, з обох сторін, кожен використовував своїх підготовлених людей, і в період АТО використовуєте, ще й на далі хочете використовувать , самі, і ваші рідні та близькі, сидите в теплі і добрі, а людей на смерть посилаїте.Кого і для чого ми обрали, не місце таким в раді. Думаю що послідує належна реакція від депутатського корпусу, якщо вони самі не такі, інакше і їм не місце в раді.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #5 федор принципиальный 08.02.2017 13:01
Цитую БМП:
Вельбівець підставляє всю область. Елементарного порядку на сесії забезпечити не може.

А Андрюша Парубий может-бардак в стране,ничто и никто не наказуем,цирк-манеж другого слова подобрать не могу.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #4 БМП 08.02.2017 12:51
Вельбівець підставляє всю область. Елементарного порядку на сесії забезпечити не може.