Директора ТОВ "Янтар Черкаси 2" Ольгу Чернявську оштрафували за рзміщення квіткового павільйону на зеленій смузі біля Черкаського драмтеатру. Про це у “Фейсбуці” повідомив начальник управління інспектування Олександр Давиденко, пише «Інфоміст»

16386893_1203363126383884_8783864535442279894_n

За його словами, за розміщення торговельного павільйону "Квіти" на зеленій смузі по вул. О. Дашковича без паспорта прив’язки тимчасової споруди підприємиця заплатить шраф у розмірі 1000 грн.

Ольга Чернявська є дружиною екс-депутата Черкаської міськради від БПП “Солідарність” Петра Чернявського.

Як повідомлялося, заступник міського голови Геннадій Шевченко повідомив, що квіткові павільйони перед драмтеатром встановлені тимчасово. На площі вони пробудуть до 14 березня

реклама

Коментарі  

 
+9 #12 Ворюга бюджетный 13.02.2017 13:38
Слухайте, та вона ж театр закрила повністю
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #11 Xxx 13.02.2017 00:21
Нужно чтобы люди собрались и навели порядок! Выгнать надо!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #10 блазень 12.02.2017 20:11
Цена зради зара 1000 срібняків - і тут інфляція однако 8)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+24 #9 Алексей 12.02.2017 18:41
1 почему ее не посадили?
2 почему только 1000 а не 100000
3 почему этот металолом будет стоять там до 14 марта?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+26 #8 Гарний прецедент 12.02.2017 18:38
Отже, тепер кожен бажаючий може встановити свій павільйон де йому заманеться і заплативши 1000 грн (вартість 2-3-х букетів), самовільно торгувати цілий місяць. Треба щоб Фреймут терміново зняла репортаж. Такої свободи підприємництва, як у Черкасах, немає ніде у світі! :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+27 #7 гандурас 12.02.2017 15:27
Питання Давиденку:"А скільки коштує такий штраф?"
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+25 #6 Черкащанин 12.02.2017 14:59
Справжнім "штрафом" для жмикрута Чернявського стало б повне ігнорування черкащанами його квіткового генделя, який він тулить, як х** на лобі!
Особисто я тепер купую квіти тільки у квітковому між "Кооператором" і "АТБ".
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+24 #5 Коваль 12.02.2017 14:53
Саша,по чиму нині штраф?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+23 #4 Сидоров 12.02.2017 14:19
Не раз уже задавал вопрос. Есть власть в городе ? Или это смычка власти с бизнесом, бандитами, ворам,короче всякой сволочью. Или власть сама является вышеперечисленн ым.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+22 #3 Опозиція 12.02.2017 13:21
Дуже великі гроші. Непосильна сума для такого маленького кіоску))