реклама Черкащанка
рекламареклама АвтоРаллі

Депутат Черкаської міськради Микола Мирза в коментарі «Прочерку» розповів, чому він сьогодні на сесії проголосував проти скасування рішення міськради від 22 грудня 2016 року «Про внесення змін до детального плану території між вулицями Дахнівська, Соснівська та автодороги Н-16 в місті Черкаси» (про будівництво багатоповерхівок у Соснівці на «дачі Андреєва»).

Мирза2 – Коли у 2006 році на території мікрорайону Соснівка повиділяли землі, там почали зрізати сосни, – розповів Микола Олександрович. – Я брав участь в охороні цих дерев. Навіть ночував там. Але потім, коли я пройшов до міськради як мажоритарник від Соснівки, то пройшовся мікрорайоном, і майже в кожному дворі люди просили, щоб зрізали сосни і дуби, які їм заважають, тому що вони віджили свій вік і на сьогодні є аварійними.

Депутат не погоджується з думкою, що в разі забудови «дачі Андреєва» буде знищено «легені нашого міста».

– Я там побував кілька разів, щоб ухвалити якесь рішення як депутат. Подивився власними очима. Там – дійсно смітник, – зазначив Микола Мирза.

Він наголосив, що вітає обіцянки потенційного забудовника навести там лад за власні кошти.

– Я займаюся бізнесом, я сплачую податки, – сказав пан Мирза. – Я хочу, щоб мої гроші поверталися до мене вуличним освітленням, оновленими тротуарами, дорогами. А деякі громадські діячі хочуть за мої, платника податків, кошти вивезти сміття з «дачі Андреєва», завезти туди родючий ґрунт, висадити дерева, а це – мільйони! І для чого? Щоб розбити там парк, коли з одного боку там росте дубовий гай, а з другого – ліс аж до Дахнівки. Я щовесни проводжу там суботники. І жоден громадський діяч мені не допоміг!

Крім того, за словами Миколи Мирзи, схили Дніпра поблизу «дачі Андреєва» зсуваються, тому там потрібно побудувати опорну стіну. Такі роботи – дуже дорогі, місто таких коштів не має.

– Отже, якщо з’явився забудовник, який готовий там щось побудувати, то я як депутат – тільки за, бо так ми збережемо бюджетні кошти, і там буде щось хороше, – зазначив Микола Мирза.

Він додав, що вивчив проект можливого будівництва, який передбачає створення двох спусків до Дніпра, будівництво школи, дитсадка, підземного гаражу, паркінгу. Причому через цей підземний паркінг можна буде виїхати вниз, до пляжу.

– А високі будинки – це тільки прикраса для міста. Я бував у різних країнах, вони змагаються, у кого будинки вищі, – сказав Микола Мирза. – Землі ніде не стає більше. І коли громадські діячі кажуть, що ліпше будувати маленькі будинки, я відповідаю, що в них поселиться кілька сімей, а у багатоповерхівці – сотні.

На запитання, хто саме планує багатоповерхове будівництво на «дачі Андреєва», Микола Мирза відповів, що не знає.

Цікаво, що так само на запитання «Прочерку» відповів і секретар міськради Олександр Радуцький. «Я чесно не в курсі. Ви мене знаєте роками. Я вам колись брехав?» – перепитав Олександр Романович. Але, на його думку, інвестором не може бути черкащанин. «Це – дуже дороговартісний проект, десь на 250 мільйонів доларів. Я не знаю в Черкасах людину, у якої є 250 мільйонів доларів», – додав Радуцький.

реклама

Коментарі  

 
+2 #12 Семен 08.03.2017 09:26
Мірза вміє тільки дурака з себе клеїти. Посіпака Бородая-Радуцького.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #11 О.ЧУПРИНА 05.03.2017 10:59
Миколо!Цілком погоджуюсь з тим,що податки повинні повертатися до їх платників і тротуарами,і освітленням тощо.Найперше,що потрібно для цього,це вигнати з мерії дерибанщиків бюджету.Що ж Андреєвської дачі,зі знанням ситуації скажу слідуюче. По-перше,з "дачі" не потрібно вивозити сміття тому,що його там не має.Звалище було утворене поряд на місці глибокого яру.Потім міські депутати(нехай їх мучить совість),прогну вшись перед Тулубом приєднали цю ділянку до ділянки під дачею.Засипали яр конкретні особи.Давай разом з правоохоронцями та громадою примусимо ЇХ за власний кошт навести порядок.По-друге,про підпірні стіни в подібних місцях не потрібно навіть думати не те,що говорити.В кінці минулого століття в Дніпрпетровську пішов під землю багатоповерхови й будинок.Причина- підпірна стіна та підвищення рівня грунтових вод."Возня" навколо Андреєвської дачі затіяна групою АМОРАЛЬНИХ людей,які намагаються збагатитися за рахунок громади мвста.Бажаю успіхів у депутатській діяльності!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-8 #10 Антонио 04.03.2017 16:08
Кто был там тот знает что там мусорник
Парк у Черкасс есть, его бы до ума довести
Построить что-то стоящее - что плохого
Нет, пусть будет "гавнр", зато ничье
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #9 Каврай 02.03.2017 23:14
Прізвище в нього таке!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+14 #8 Світлана 02.03.2017 22:21
Прочитав интервью в голове возник только один вопрос: "Он умственно полноценный или нет?"
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+32 #7 Громада. 02.03.2017 18:18
Ну ніяк не можуть погодитись з тим що люди все розуміють і не дозволять. А частина грошей уже потрачена. Як повертати? Толя в цих справах не спонсор...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+25 #6 Ірина 02.03.2017 18:08
Щось на суболтниках я його не бачила? І взагалі поросити у нього нічого не можна
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+38 #5 YouMustMurder 02.03.2017 17:28
Цитую Крадуцкий:
"Я не знаю в Черкасах людину, у якої є 250 мільйонів доларів"

Видать правду говорят, что эти дома для армян строить хотят.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+44 #4 Урюк 02.03.2017 17:26
Коля, ти ж бізнесмен. Гроші носом відчуваєшь.При чому тут дуби і сосни?
А на наступних виборах люди повинні зрозуміти що "баригам" (Шура,Мірза,Чор нявський...) в політиці не місце. Ідіть торгуйте.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-39 #3 Мирза прав 02.03.2017 17:06
Він реально знає стан справ, а все решта популізм
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль


реклама
Моніторинг цін
Театр