реклама Черкащанка
рекламареклама АвтоРаллі

17 березня черкаські рятувальники провели тактико-спеціальні навчання на території черкаського хлібзаводу №2 ТОВ «Черкасихліб ЛТД», на вулиці Надпільна, 248. Про це повідомляють в управлінні ДСНС у Черкаській області. IMG_1142

За легендою навчань, пожежа сталася в хлібопекарській печі одного із виробничих цехів підприємства. Дуже швидко вогонь поширився на значну площу об’єкту. Виявивши пожежу, працівники повідомили керівництво  об’єкту, які за номером «101» зателефонувала до рятувальників.

Відповідно до плану залучення сил і засобів на ліквідацію пожежі за підвищеним номером виклику були направлені чергові караули 1-го та 2-го ДПРЗ, АРЗ СП та навчальної пожежно-рятувальної частини Інституту пожежної безпеки ім. Героїв Чорнобиля.

Основними завданнями, що стояли перед рятувальниками та адміністрацією об’єкту, були відпрацювання спільних дій, перевірка зв’язку та оповіщення під час пожежі, а також проведення аварійно-рятувальних та інших невідкладних робіт.

Окрема увага приділялася правильності побудови алгоритму дій пожежної дружини підприємства, якій, в ході відпрацювання нормативних вправ, керівництво штабу поставило кілька складних завдань.

Водночас, були також відпрацьовані і пошуково-рятувальних дії газо-димозахисної служби Черкаського гарнізону, зокрема був проведений комплекс заходів по швидкій евакуації працюючого персоналу із небезпечних і задимлених зон підприємства.

За словами начальника відділу реагування Управління - Олександра Горобця, проведені навчання дозволять усім пожежно-рятувальним підрозділам краще вивчити планування об’єкту, а також набути необхідно важливий для рятувальників професійний досвід.

Загалом до участі у навчаннях були залучені 64 рятувальники та 9 одиниць пожежно-рятувальної та спеціальної техніки.

IMG_1172

IMG_1173

IMG_1177

реклама

Коментарі  

 
0 #2 ВІРА 19.03.2017 12:32
Цитую: "Водночас, були також відпрацьовані і пошуково-рятувальних дії газо-димозахисної служби Черкаського гарнізону, зокрема був проведений комплекс заходів по швидкій евакуації працюючого персоналу із небезпечних і задимлених зон підприємства".
Комплекс заходів передбачив тільки евакуацію персоналу заводу, а про евакуацію дітей з дитсадка та мешканців багатоквартирно го будинку, які межують з заводом, забули?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #1 ВІРА 19.03.2017 12:24
Цей завод знаходиться поблизу дитячого садка та житлових будинків. Вони просто межують з заводом. Згідно нормативних документів санітарна зона (відстань між хлібзаводом та вказаними об'єктами) повинна бути не менше 50 метрів. Тобто завод забруднює повітря і травить дорослих і дітей своїми викидами. Заводу не місце у щільній забудові міста.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

реклама
реклама
Моніторинг цін
Театр