реклама
Програма навчання депутатів

18 березня до Черкаського інституту пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля НУЦЗ України завітали випускники загальноосвітніх шкіл, які у майбутньому планують стати рятувальниками, їх батьки та друзі.

Програма Дня відкритих дверей була доволі насиченою. Для присутніх працівники та вихованці інституту провели оглядову екскурсію територією ЧІПБ, організували інформаційні стенди, виставку методичних і наукових розробок кафедр та лабораторій, продемонстрували відеофільми про навчальний заклад. Гості переглянули показові виступи спортсменів, кінологічного розрахунку, а також відпрацювання елементів аварійно-рятувальних робіт та пожежогасіння.

Представники курсантсько-студентського активу ознайомили гостей з  історією ЧІПБ. З особливою повагою усі присутні віднеслися до героїчного подвигу випускників навчального закладу – Володимира Правика і Віктора Кібенка та усіх вогнеборців – учасників ліквідації масштабної аварії на ЧАЕС та її наслідків, чиї імена викарбовано на Монументі Героям Чорнобиля. Не оминули увагою і меморіальні дошки пам’яті  випускникам інституту – учасникам АТО Олексію Панченку та Ігорю Бойку, які ціною власного життя боронили Україну від ворога.

Наступним етапом зустрічі з майбутніми абітурієнтами стала пленарна частина, на якій були присутні: в. о. начальника навчального закладу Олександр Тищенко, заступник начальника інституту з персоналу полковник с. ц. з. Станіслав Тараненко, начальник навчально-методичного відділу підполковник с. ц. з. Олександр Джулай, відповідальний секретар приймальної комісії підполковник с. ц. з. Олександр Дядюшенко, начальники факультетів та інші працівники. Виступаючі ознайомили школярів та їх батьків із специфікою та перевагами навчання, довели необхідну інформацію, яка стосується умов вступу до інституту, спеціальностей, особливостей навчання, проходження служби та майбутнього працевлаштування. Також присутнім розповіли про розвинену навчально-матеріальну базу та надали інформацію про підготовчі курси.

«Такі зустрічі вже стали традиційними для нашого навчального закладу. Ви побачили, як навчаються, несуть службу та де проживають вихованці ЧІПБ.  Наш інститут дає престижну освіту і перспективи на майбутнє! У нас створені дуже гарні умови для навчання, турботливий та доброзичливий науково-педагогічний склад. Ми всі на вас чекаємо!», – зазначив О. Тищенко.

Батьки і майбутні абітурієнти отримали відповіді на усі запитання, що їх цікавили. Бажаючі мали змогу поспілкуватися з представниками науково-педагогічного складу ЧІПБ, які докладно розповіли про можливості розкриття своїх здібностей у позанавчальний час – у науковій чи громадській роботі, спорті чи художній самодіяльності.

Завершився захід виступами творчих колективів інституту.

Про це повідомили у прес-службі вишу.

реклама

Коментарі  

 
+2 #1 Петрович 20.03.2017 02:29
Батьки і майбутні абітурієнти отримали відповіді на усі запитання, що їх цікавили.
А яка такса у цьому році і через кого заносить сказали?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

реклама
реклама Моніторинг цін
реклама