реклама

реклама

У Черкасах готуються зустрічати Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана. Його приїзд планують на четвер. Про це повідомив заступник міського голови Станіслав Овчаренко.

За його словами, Прем’єр у Черкасах під час робочої поїздки інспектуватиме об’єкти як міської, так і обласної комунальної власності.

Графік візиту уточнюється.

Нагадаємо, вчора міський голова Черкас Анатолій Бондаренко був присутній на нараді з Президентом України Петром Порошенком та Прем’єром Володимиром Гройсманом. Сьогодні, за словами Овчаренка, мер перебуває на нараді в Кабінеті Міністрів.

реклама

Коментарі  

 
+6 #11 Юнкерс не Снікерс 23.03.2017 11:29
Та хватить вам вже нУдить про того Гройсмана - він не збирається їхать у Черкаси!
Овчаренко з мерії просто навчився триндіть ***ню всяку, як його однофамілець-балабол з ОДА :-x
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #10 ще той 23.03.2017 00:21
СЛАВА ГОЙСМАНУ!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #9 Урюк 22.03.2017 10:22
Цитую *:
Тільки ж нехай їде! Не вертольотом, а на авто по ямах.

В Гройцмана і пломби з зубів повипадають. Пожалійте "трудягу".
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #8 Галя 22.03.2017 00:35
Нехай Гройсмана повозять по вул. З0 років перемоги по дворах. Особливо коло будинку №42. Там є місця з унікальними дорогами і тротуарами. Буде про що премєру потім згадати :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #7 ВАСЯ 21.03.2017 22:27
Цитую Артем:
:-x Нехай подивиться на Черкаський бульвар з ямами, на похоронні будки перед досі не відремонтованим театром, на МАФи на кожному кроці, на торгівлю на тротуарах....і т.д.

ЦЕ НЕ ПОКАЖУТЬ !
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+19 #6 Артем 21.03.2017 13:39
:-x Нехай подивиться на Черкаський бульвар з ямами, на похоронні будки перед досі не відремонтованим театром, на МАФи на кожному кроці, на торгівлю на тротуарах....і т.д.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+33 #5 * 21.03.2017 12:38
Тільки ж нехай їде! Не вертольотом, а на авто по ямах.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+33 #4 Робота кипить 21.03.2017 11:31
"К нам єдєт РЄВІЗОР"(с)???
Тепер ясно, чого сер.Овчаренко позував на фоні тракторця-асфальтоукладчи ка на мосту дорогою з Києва на Черкаси :lol:
Сергій Фреймутович, ти серйозно вважав, що нічого не робивши, а тепер "особисто проінспектувавш и" "проїздність" 20 метрів дороги, ти збережеш себе на посаді заступника губернатора? :-)
Гройсману перед квітнем, коли його почне "шатать" Юлькина "Батьківщина", майже в кожній області потрібна буде жертва. У Черкаській ти - найбільш підходящий для цього. Єдиний із замів, який зробив рекордну купу косяків і репутацію маєш паршиву.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #3 стабилизец 21.03.2017 11:20
Вот приедет барин, барин нас рассудит (с).
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+27 #2 Хороше фото! 21.03.2017 11:16
Від Толіка у кадр потрапив тільки лівий глазік і частина аеродрому для мух :lol: