Квіткові павільйони в період, коли йде ремонт Черкаського драмтеатру, радше прикрашають Театральну площу, ніж спотворюють її. Таке переконання в коментарі «Прочерку» висловив директор департаменту архітектури та містобудування міськради Артур Савін.
– Ви вважаєте, голий паркан буде кращим? – перепитав журналіста Артур Олександрович. – На мою думку, голий розмальований паркан – це гірше, ніж скляні вітрини павільйонів, де торгують квітами. Зважте: не пивом, не цигарками, не товарами побуту. Особливо мені (павільйони, – ред.) подобаються в нічний час. Вони світяться, освітлюють площу...
Артур Савін попросив поставитися з розумінням до проблем підприємців, яким було виділено земельну ділянку під павільйони і в яких виникли проблеми після пожежі театру.
– Підприємці, яким виділено земельну ділянку, мають право її використовувати. Я зараз не коментую, правильно це чи ні, але право таке в них є. Вони планували свою підприємницьку діяльність, вирощували квіти. Зараз реконструкція театру після пожежі не дозволяє їм працювати на своєму місці. Тому влада однозначно повинна розмістити їхні павільйони на іншому місці. Зараз діє мораторій на розміщення МАФів, і він не дозволяє приймати відповідне рішення. Тому ми вирішили тимчасово розмістити їх на площі, – зазначив Артур Олександрович. – Звісно, після реконструкції театру їх звідти приберуть.
Наразі власник земельної ділянки праворуч від театру планує не повертати на неї квіткові павільйони, а зробити там літній театральний майданчик-терасу за прикладом Львова чи Одеси. А квітковий павільйон переїде на інше місце.
– Рішенням міськвиконкому затверджено можливість реконструкції скверу «Юність» із тим, щоб розмістити декілька павільйонів з боку магазину «Юність», – висловив припущення Артур Савін. – Це – один із варіантів. А рішення прийматимуть виконком і «Дирекція парків».
реклама
Коментарі
Это не только твой город, но и мой. Поэтому я за людей труда и против таких кати гавнометов
Плиз, дайте информацию, где выращивает цветы пан предприниматель и хозяин этих ларьков?
В Черкассах у 99% предпринимателе й подобного пошиба основной вид предприниматель ской деятельности: "сдача в аренду ларьков". Уже весь продовольственн ый рынок загадили этими будками. Люди которые реально выращивают цветы, продукты, рассаду не могут ее продать, а вынуждены арендовать у таких "предпринимателе й" будки.
Во,во и я того же мнения,что не сделает эта власть,всё превращается в г.вно и заметь,прогнувш ийся,именно для людей -г.вно.Ну а ты отработал свои 30 сребреников Иуды.
Есть,но не по нашу честь.
Нехай би краще ті радники ,які консультують цього чиновника без архітектурної освіти і пропонують подібні рішення, торгували квітами, а не продовжували нівечити цю площу. Артурчику після провального ремонту бульвара Шевченка вже давно пора сказати "До побачення".
Стрічка RSS коментарів цього запису