Футболіст донецького «Олімпіка» Андрій Богданов поділився своїми враженнями після матчу із львівськими «Карпатами» у Черкасах.

Футболіст залишився незадоволеним самою грою, а також інцидентом який стався напередодні гри. Про це йдеться в сюжеті телепередачі «Профутбол».

- Це просто смішно. Приїхали якісь десять чоловік ультрас «Черкаського Дніпра», пили пиво, кричали якусь маячню і не давали нам спати о пів на другу ночі. Нехай вони хоч кожен день виходять і під вікнами всім кричать. Сподіваюся, це наша остання гра в Черкасах, - сказав Богданов.

Як пояснив у коментарі «Прочерку» представник черкаських ультрас Роман, вболівальники «Черкаського Дніпра» не були проти вже зіграного матчу, а їх акція під вікнами готелю, де мешкали футболісти «Олімпіка», стала своєрідною реакцію на повідомлення про те, що команда з Донецька планує проводити у Черкасах усі домашні матчі Прем’єр-ліги.

- У нас є клуб, за який ми вболіваємо. «Олімпік» буде збирати повний стадіон, а це пряма образа рідного клубу. Ми створили дискомфорт для того, щоб вони зрозуміли, що в Черкасах їм не раді. Лунали такі кричали: «Один клуб одне місто, «Олімпіку» тут не місце», «Лише «Дніпро», лише Черкаси» і так далі. Це ніяк не пов’язано з тим, що ця команда з Донецька чи тому подібне, - розповів Роман.

За його словами, до готелю тієї ночі приїжджала поліція, однак, представники ультрас їм пояснили, що акція скоро закінчиться.

- Поліція приїхала на виклик адміністрації готелю, за скаргою про порушення громадського порядку. Факту розпиття спиртних напоїв не було виявлено. Лейтенант патрульної служби зафіксував, що відбувається спланована акція проти футбольної команди "Олімпік" мешканців готелю. Шість екіпажів патрульної поліції, не створюючи напруги, спостерігали за діями групи ультрас, до закінчення акції, - пояснив Роман.

У групі черкаських ультрас у соціальній мережі з’явився коментар слів Андрія Богданова:

«І ми сподіваємось, що це остання гра ФК «Олімпік» у Черкасах».

Нагадаємо, президент «Черкаського Дніпра» Володимир Лашкул закликав черкаських «ультрас» і прихильників команди «Черкаський Дніпро» з повагою поставитися до рішення міської ради Черкас та директора стадіону Юрія Гончарова про надання можливості «Олімпіку» грати матчі в Черкасах.

реклама

Коментарі  

 
-1 #16 Уманский Еврей 29.03.2017 03:08
А где Авакова полиция была? Почему законы не действует в европейском государстве, хотя тут можно и поспорить.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #15 Kan 28.03.2017 08:41
Цитую Оверко:
Я взагалі не розумію чому кучка сопливих дегенератів диктує свої умови місту!

потому что ты сидишь в интернете комментарии строчишь а они делают то что хотят.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #14 бульба 28.03.2017 01:15
Цитую Хамелион:
Всі вже забули як ультрас Черкас, єдині хто проводили акції за збереження Дніпра в 2009 році. А з 2010, чотири роки боролись за повернення черкаському клубу історичної назви, коли 280 000 черкащан їх критикували і не вірили. Зараз ходять слухи що клуб стане муніципальним і перейде на утримання міста. Тому зараз нам потрібно об'єднатись навколо нашої рідної команди і показати всій Україні, що в Черкасах вболівають ЗА СВОЇХ! Незалежно від ліги в якій вони гратимуть.

Чемпіонат серед населених пунктів Черкаського району - це звісно добре. але кількість вболівальників то пряма залежність від кількості голів. Так що все в руках :lol: вибачте в ногах Дніпрян.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #13 бульба 28.03.2017 01:12
Цитую :
Искренне желаю нашому Черкасскому недоультрасу, что бы их так само встречали в каждом городе как они встретили клуб "Олимпик"!!! А игроки "Олимпика" надеюсь поймут, что любители футбола Вас ждали и будут ждать на нашем стадионе, и обкуриная, обдолбаная, горстка гоблинов не будет решать за всех кому играть в Черкассах, а кому нет!!!

але ж з за їх допомоги знищили Україну запроданці. А те безмозгле кодло , їм пивка дай вони й за Гітлера кричати будуть.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #12 бульба 28.03.2017 01:10
бидло рулить.Нажаль при цьому устрою ніхто не спитає його за який кошт це кодло живе.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-4 #11 Хамелион 27.03.2017 22:02
Всі вже забули як ультрас Черкас, єдині хто проводили акції за збереження Дніпра в 2009 році. А з 2010, чотири роки боролись за повернення черкаському клубу історичної назви, коли 280 000 черкащан їх критикували і не вірили. Зараз ходять слухи що клуб стане муніципальним і перейде на утримання міста. Тому зараз нам потрібно об'єднатись навколо нашої рідної команди і показати всій Україні, що в Черкасах вболівають ЗА СВОЇХ! Незалежно від ліги в якій вони гратимуть.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-6 #10 СОЛДАТ 27.03.2017 20:08
Цитую володимир:
Я в шоке.6экипажей съехали посмотреть как группа придурков с ума сходит вместо того чтоб упаковать а военком- повестки привёз прямо в мусорню. ИДИОТЫ и те и другие

Володька ! - а самому под Донецк слабо? Или плоскостопие с энурезом позволяют только на "Прочерке" "геройствовать"?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #9 Оверко 27.03.2017 19:19
Я взагалі не розумію чому кучка сопливих дегенератів диктує свої умови місту!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #8 володимир 27.03.2017 18:35
Я в шоке.6экипажей съехали посмотреть как группа придурков с ума сходит вместо того чтоб упаковать а военком- повестки привёз прямо в мусорню. ИДИОТЫ и те и другие
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+13 #7 Каврай 27.03.2017 17:22
Місто неадекватів.
Іншого не сказати. Не дарма міністр культури називав черкащан образливими словами.
Ми дійсно багаті на придурків.