реклама

реклама

Прибирання – це не лише корисно, а й весело, переконані у комунальному підприємстві. Саме тому 8 квітня запрошують містян долучитися до суботника в парку "Перемога".

Охочим попрацювати на природі забезпечать розминку, музичний супровід, розваги для малечі та ще й кашею нагодують. Подібні заходи у місцях відпочинку – не новинка. Час від часу наводити там лад виявляють бажання навчальні заклади, громадські організації, підприємства міста.

17636916_1251639608216522_6492335032266133226_o

- Цього разу ініціатива проведення суботника належить нам, - розповідає директор КП «Дирекція парків» Володимир Стойко. – Ми подбали про інвентар та подарунки для учасників прибирання. Єдине, що потрібно від останніх – власні рукавички і, звісно, бадьорий настрій.

Тож у «Дирекції парків» запрошують до співпраці приватні структури, держустанови, профтехучилища, школи, яким цікава ідея суботників. Роботи у парках ніколи не бракує: фарбування лав, огорожі, збирання сміття, висадження дерев та кущів… Наразі на балансі КП перебуває 26 об’єктів загальною площею понад 196 га. Порядок там забезпечують технічні працівники, яким важко одночасно охопити роботами усі паркові зони.

8 квітня прибирати у парку планують із 11-ї до 14-ї години.
У програмі заходу:
- збір учасників, танцювальна розминка, розміщення по території;
- музичний супровід;
- спортивно-розважальні естафети;
- ігри та розваги для дітей;
- подарунки та призи;
- пригощання кашею, чаєм, солодощами;
- виступи вокальних колективів.

Прийди на суботник - проведи час із користю!

Про це інформують в КП "Дирекція парків"

реклама

Коментарі  

 
+2 #11 Цікаво 01.04.2017 10:34
Коло під'їздів по Митниці розвішали плакати із закликом прийти на суботник. Плакати на дорогому мелованому папері, кольоровий друк. Тобто на це у "Дирекції парків" гроші є, а найняти тимчасово прибиральників немає. Може, хлопці, треба просто скромніше жити, тоді й грошей не бракуватиме.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #10 Дивні справи 30.03.2017 16:19
Дивно, що лише комунальники виявилися такими хитрими, що й через 25 років після комунізму, заклик поприбирати за них сміття задурно, дехто сприймає як небачене свято!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #9 Оксана 29.03.2017 15:19
Одна я, як фізична особа, плачу таку суму податків в місцевий бюджет, що можна на цілий місяць найняти прибиральника, а скільки у місті таких ПП? Це вже нахабство з боку комунальників.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #8 Пирен 29.03.2017 14:51
Цитую Ірен:
Цитую Дивні справи:
Чого тільки комунальники не вигадають, щоб самим не прибирати! Мало працівників на таку територію, то збільшіть штат, а не вимагайте від містян, що платять вам податки ще й виконувати вашу роботу.

але ніхто не вимагає, підприємство запрошує! не хочете - не йдіть.

Петька на трибуне в годы перестройки
Вас Иванович можно вас критиковать?
Чапаев - можно!
Петка - а ничего не будет?
Чапаев - ничего не будет, ни коня, ни сабли, ни зарплаты!

Мадам не работает в учреждениях где тех кто "хочет идти" назначают за пару дней до того как они уже не хотят. Совок живет и процветает, назвали хотя бы для приличия "толокой! А то по-ленински - субботник!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-6 #7 Ірен 29.03.2017 13:38
[quote name="Пенсіонер"]Як перейменовувати вулиці й відміняти свята - то це "декомунізація", а не краще "декомунізувати" таке явище, як "суботник", де використовуєтьс я безоплатна праця? Йдемо в Еуропу - то хай прибиранням займається той, хто за це отримує гроші (по еуропейськи)!!! [/q

А ми уже в Європі? Поки ні, то у нас і бордюри, і дороги, і культура, і фонтани, і труси на вулицях продаються, і суботники... Чого тіки не придумають, аби обгадити будь-яку ініціативу зробити корисну справу...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-8 #6 Ірен 29.03.2017 13:36
Цитую Дивні справи:
Чого тільки комунальники не вигадають, щоб самим не прибирати! Мало працівників на таку територію, то збільшіть штат, а не вимагайте від містян, що платять вам податки ще й виконувати вашу роботу.

але ніхто не вимагає, підприємство запрошує! не хочете - не йдіть.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #5 Маша 29.03.2017 10:12
Цитую Світлана:
От цікаво, а гроші за прибирання парків, купівлю рукавичок в чиєму кармані виявляться? Довго ще в головах наших керманичів буде сидіти комунізм? Кожна праця повинна оплачуватись. Кожна людина повинна займатися своєю справою. І це нормально! А прибирати повинні комунальні служби міста, підприємство "ЧЕЛУАШ", які за це отримують дуже непогані кошти з бюджету міста (доречі з наших податків).

Дійсно дівно. Вже до пасхи два тижні, а міська влада геть не чешеться. При Одаричу, як тільки підсихало по місту їздила машина та збирала мусор біля бордюрів доріг. А зараз у місті така грязь і пилюка. Вони думають, що можливо дощі восени все змиють?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #4 ХМ 29.03.2017 10:10
Ха, а бабки за уборку освоены уже???
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #3 Світлана 29.03.2017 09:51
От цікаво, а гроші за прибирання парків, купівлю рукавичок в чиєму кармані виявляться? Довго ще в головах наших керманичів буде сидіти комунізм? Кожна праця повинна оплачуватись. Кожна людина повинна займатися своєю справою. І це нормально! А прибирати повинні комунальні служби міста, підприємство "ЧЕЛУАШ", які за це отримують дуже непогані кошти з бюджету міста (доречі з наших податків).
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #2 Пенсіонер 29.03.2017 08:46
Як перейменовувати вулиці й відміняти свята - то це "декомунізація", а не краще "декомунізувати" таке явище, як "суботник", де використовуєтьс я безоплатна праця? Йдемо в Еуропу - то хай прибиранням займається той, хто за це отримує гроші (по еуропейськи)!!!