реклама

реклама

З подачі Асоціації міст України, регіональне відділення якої очолює міський голова Черкас Анатолій Бондаренко, грамотами Верховної Ради України нагороджені мер Черкас та секретар міськради Олександр Радуцький.

Грамоти їм вручили сьогодні на засідання регіональної платформи Асоціації міст України у Черкасах нардепи Олег Петренко та Владислав Голуб за дорученням голови ВРУ Андрія Парубія.

17629803_1099603386811686_4293777168742763674_n

Як йшлося у привітання, нагороджені представники органів місцевого самоврядування, які «активно захищають інтереси та відстоюють права місцевих громад».

– За вагомий особистий внесок у соціально-економічний розвиток територіальних громад, активну громадську діяльність, багаторічну сумлінну працю та високий професіоналізм, – зачитав текст вітання Владислав Голуб.

– Служу народу України, – відповів Анатолій Бондаренко.

Усі присутні зааплодували.

– Це нагорода нашої команди, яка неодноразово виїжджала в Київ на Асоціацію міст. Від нашої регіональної платформи ми змогли багато донести інформації народним обранцям, – зазначив Олександр Радуцький.

Присутні ще раз зааплодували.

реклама

Коментарі  

 
-2 #17 Черкащанин 04.04.2017 18:46
Цитую Сидоров.:
Вмерти і не жити.На пару нагороджені розвалили моє Місто. Вон ще таким занедбаним не було.Правильніше було би , якби жителі Міста вирішували , як нагородити оцю пару.Але ж нагородив якийсь дядя, явно не розуміючи що робить.Ганьба.

Ты прав, таким, как его оставил Обдурич, оно еще никогда не было.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #16 федор принципиальный 31.03.2017 11:19
И плюс 10-и процентную надбавку к пенсии.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #15 язон 31.03.2017 10:01
А к уважаемым ворам-лауреатам у меня всего один вопрос. Уже с воскресенья дневная тепература воздуха превысит 15 градусов, а среднесуточная - 10 градусов тепла. Будем всем городом сидеть с открытыми окнами во имя доходов уважаемого ворья?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #14 язон 31.03.2017 10:00
Чрекащане ЗАСЛУЖИЛИ такую городскую власть. Честно выбрали, за гречку в торбу и лапшу на уши. ЖРИТЕ хай бы вам повылазило! Плеваться - в зеркало!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #13 Йолка? 31.03.2017 09:14
Радуцький круто проболтався: "Дякуємо пані Джуган - завдяки вашій роботі ми торік багато змогли иииииииииииииии и"(с) І оце "иииииииииииииии " багато про що говорить - просто Радік не зміг пригадати, скільку "нулів" у того "ИИИИИИИИИИИИИИИ ИИИИИ" :-x
А після "подвигу" Петренка і парочці з Голубом, з нагородженням Залізяки і його подєльніка - я тепер чогось не розумію у політиці Національного Корпусу ("Азову"). Це ви так, хлопці, "боретеся з корупцією"?!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #12 Вован 31.03.2017 08:48
бондаренко и радуцкому наше всеобщее презрение-Ооооо-**уки!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #11 Влад 31.03.2017 08:44
Это,как говорят,уже приехали.ДЕБИЛИ плять!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #10 Гість 31.03.2017 01:27
Бондаренко і Радуцький отримали грамоти за «сумнівну працю» - так буде точніше((
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #9 Балаганов. 30.03.2017 21:23
Это пипец!! А судьи кто?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+13 #8 Сидоров. 30.03.2017 21:15
Вмерти і не жити.На пару нагороджені розвалили моє Місто. Вон ще таким занедбаним не було.Правильніше було би , якби жителі Міста вирішували , як нагородити оцю пару.Але ж нагородив якийсь дядя, явно не розуміючи що робить.Ганьба.