У Черкасах на нові таблички із назвами вулиць та провулків, які запропоновано перейменувати, необхідно витратити близько 13 тис. грн. Про це «УНН-Центр» поінформували в міській раді у відповідь на інформаційний запит.

9au_6300 «Орієнтовна вартість виготовлення однієї таблички становить 200 грн. За адресами вулиць, які планують перейменувати, на балансі КП «Придніпровська СУБ» перебуває 41 житловий будинок, на балансі КП «Соснівська СУБ» — 24», — йдеться у тексті.

Нагадаємо, за словами секретаря топонімічної комісії Сергія Дубового, у Черкасах запропоновано змінити назви вулиць Волкова, Крилова, Можайського, Олександра Невського, Пацаєва, Титова, Добровольского, Якубовського, Нахімова, Ярославську та Стасова, а також провулків Олександра Невського, Стасова, Чкалова та Пацаєва.

Додамо, у міській раді також повідомили, що зараз триває процес узгодження перейменування деяких вулиць із рідними воїнів, які загинули на Сході. У тижневий термін після отримання згоди рідних буде підготовлено проект розпорядження міського голови «Про проведення громадського обговорення».

реклама

Коментарі  

 
0 #10 А 04.04.2017 22:58
Пропоную радикальне (Ау, де там ті, що з вилами!? ;-) ) вирішення проблеми - розігнати до бісової мами цю тупоніму комісію.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #9 Дивні справи 04.04.2017 22:53
У Києві зараз люди збирають підписи під петицією, яка має заборонити перейменування вулиць на честь людей, від часу смерті яких не пройшло 10 років.
А загалом назви мають бути такі, щоб ні через 10, ні через 100 років не було жодного приводу чи бажання перейменовувати .
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #8 Олена 04.04.2017 15:40
Цитую Хведір:
Цитую Олена:
Нехай не чіпають бюджетні гроші - топонімісти й так чимало їх витратили. "Під роздачу" попали й космонавти з українським походженням, і полярні льотчики, і адмірали, які до комунізму не мають ніякого стосунку, а загинули ще до революції, байкар Крилов, великий князь київський 13 сторіччя Невський, тощо. Якась дурість, не більше й не менше!Задовбали своїми перейменуванням и, начебто більше немає серьйозних справ!

От ініціатори нехай і оплачують.

Развели "бурную деятельность", чтобы не оптимизировали их службу.Пусть с з/п скидываются.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #7 язон 04.04.2017 13:52
Цитую toten:
http://stendprint.com.ua/catalog/adresnye-tablichki/?gclid=Cj0KEQjwiI3HBRDv0q_qhqXZ-N4BEiQAOTiCHtvu3ADI0WPGdZ6bmXliTfGrF4Hrvyec-n9tAEcHhRYaAqwP8P8HAQ
здесь можно заказать таблички от 140 грн. Думаю, можно найти и дешевле. Но какой в этом смысл?

По 50 гривен с таблички - откат городским чинвоникам, ла на несколько тыщ табличек... Вот в ЭТОМ - и смысл!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #6 язон 04.04.2017 13:49
Ладно, комуняки, или ордынский холуй Невский. Но баснописец Крылов с моряком и авиастроителем Можайским, космонавты или композиторы чем не угодили? Ну вот НА ХРЕНА теми же большевитскими методами "всё до основанья рушить", что чтобы потомки, матерясь, и за нами, идиотами, маразмы вычищали?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #5 Хведір 04.04.2017 12:14
Цитую Олена:
Нехай не чіпають бюджетні гроші - топонімісти й так чимало їх витратили. "Під роздачу" попали й космонавти з українським походженням, і полярні льотчики, і адмірали, які до комунізму не мають ніякого стосунку, а загинули ще до революції, байкар Крилов, великий князь київський 13 сторіччя Невський, тощо. Якась дурість, не більше й не менше!Задовбали своїми перейменуванням и, начебто більше немає серьйозних справ!

От ініціатори нехай і оплачують.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #4 Патрик 04.04.2017 11:55
Цитую toten:
здесь можно заказать таблички от 140 грн. Думаю, можно найти и дешевле. Но какой в этом смысл?


это точно, опять переименуют, ведь если ничего не переименовывать , то и топонимическая комиссия ненужна.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #3 Патрик 04.04.2017 11:50
Как вы задолбали своими переименованиям и!!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #2 Олена 04.04.2017 10:52
Нехай не чіпають бюджетні гроші - топонімісти й так чимало їх витратили. "Під роздачу" попали й космонавти з українським походженням, і полярні льотчики, і адмірали, які до комунізму не мають ніякого стосунку, а загинули ще до революції, байкар Крилов, великий князь київський 13 сторіччя Невський, тощо. Якась дурість, не більше й не менше!Задовбали своїми перейменуванням и, начебто більше немає серьйозних справ!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #1 toten 04.04.2017 10:51
http://stendprint.com.ua/catalog/adresnye-tablichki/?gclid=Cj0KEQjwiI3HBRDv0q_qhqXZ-N4BEiQAOTiCHtvu3ADI0WPGdZ6bmXliTfGrF4Hrvyec-n9tAEcHhRYaAqwP8P8HAQ
здесь можно заказать таблички от 140 грн. Думаю, можно найти и дешевле. Но какой в этом смысл?