реклама
Книжковий фестиваль
реклама

У Соснівському суді Черкас сьогодні допитали ще одного свідка у справі вбивства 29-річного Сергія Бондаренка, який  у жовтні 2016 року загинув після бійки біля нічного клуба. Допитували свідка, який в той час працював начальником служби безпеки закладу, пише "Про все".

17776850_1231414103642022_563725037_o-500x281

Його попросили пригадати події ночі, коли між загиблим Сергієм Бондаренком і підозрюваним Іллею Новіковим відбувся конфлікт.

Свідок зазначив, що того дня бачив і потерпілого, і обвинуваченого. Але за 10-15 хвилин до конфлікту поїхав додому.

- У мене робота така - всіх бачити. Кілька разів бачив обвинуваченого. Потерпілий був у алкогольному сп’янінні. У 2-3 години він заходив зі стаканом. Новіков не був випивши. Що між ними трапилося - я не Господь, щоб знать, - зауважив свідок.

Про конфлікт тодішньому начальнику служби безпеки повідомили, коли він  вже був вдома.

- Передзвонили з роботи працівники і сказали, що на вулиці бійка, і потерпілого забрала швидка, - пригадав свідок.

За його словами, у його обов'язки входило недопущення конфліктів між відвідувачами клубу, але лише всередині закладу. Що відбувається на вулиці - то вже не є зоною їхньої відповідальності.

Далі, за його словами, вже в понеділок він надавав поліції відео з відеокамер. Шматки відео скидалися на флешку. За його словами, на відео було видно як Новіков наніс 5-6 ударів рукою і один раз коліном.

Сьогодні мали допитати ще одного свідка. Але на судове засідання він не з'явився, а на дзвінки прокурора не відповідав. Прокурор попросив, щоб на наступне засідання його доставила поліція.

Окрім того, наприкінці засідання адвокат родини потерпілих Олена Нешенко звернулася до суду із заявою детальніше розглянути процедуру вилучення відеофайлів із записами конфлікту працівниками поліції, а також просила допитати інших працівників закладу, які могли бути свідками конфлікту.

- Враховуючи, що в закладі були й інші працівники, але їх не допитала поліція. Я вважаю, що ці особи могли бути очевидцями зародження конфлікту. Також виникає багато питань щодо вилучення речових доказів. Різні свідки щодо процедури вилучення відеофайлів дають різні пояснення. Тому прошу встановити осіб, які займалися вилученням цих відеофайлів. Мої запити на поліцію поки що залишаються без реагування, - зауважила адвокат.

На заяві адвоката наполягли і батьки загиблого.

- Я хочу щоб допитали всіх, хто замішаний у цій справі, - наголосила мати вбитого.

Клопотання суд задовільнив лише частково, постановивши, допитати інших можливих свідків, які у ніч вбивства працювали у клубі, але не були допитані  працівниками поліції.

реклама

Коментарі  

 
+1 #2 Пошливы 04.04.2017 22:16
Да не хотят ни следователи ни судьи такими делами заниматься. НЕ ХОТЯТ!!! От таких дел у них только головная боль, а бриллиантов нет...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #1 завсегдатай 04.04.2017 21:35
Що вам розкажуть свідки? Що цей гендель відвідує п'янь та срань. Що один був п'яний, а другий з засраними мозгами? Що тут не зрозуміло?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

Loading...
реклама
Моніторинг цін
Театр
Loading...