16-17 березня в м. Києві відбулись Установчі збори українського відділення Жіночої Демократичної Мережі - глобальної ініціативи Міжнародного Республіканського інституту (США).

DSC_0271

В Установчих зборах прийняло участь 52 жінки-депутатки місцевих рад. Мета діяльності організації - збільшення представництва жінок в місцевих органах влади шляхом запровадження гендерних квот на рівні виборчого законодавства: не менше 40% місць в виборчих списках мають бути особами однієї статі за прикладом Польщі, скандинавських країн.

Перед депутатками виступила в.о. міністра охорони здоров`я Уляна Супрун, яка закликала жінок-депутаток взяти під контроль проведення медичної реформи на місцях.

Координатором Мережі обрано Любов Майбороду - депутата Черкаської облради 4-х скликань; заступниками - Ганну Давиденко - депутата Вінницької міськради та Ірину Славову - депутата Мелітопольської міськради.

реклама

Коментарі  

 
-3 #11 Олег Стогнієнко 10.04.2017 21:47
Якщо олігархи - найбільше зло для України, то жінок серед них немає. Напевне, підтримуючи Жіночу Мережу депутаток, які відстоюють гендерну рівність, ми готуємо в майбутньому альтернативу олігархічним договорнякам?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #10 прохожий 10.04.2017 16:01
Цитую однокласник:
Люба, ты - не изменилась: борешься за правду. Не забывай старых друзей - мы тебя поддерживаем, организуй встречу.

Поділись награбленим.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #9 чехов 10.04.2017 12:45
Цитую До речі:
Вдалий грант підвернувся

точніше і не скажеш !
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-6 #8 однокласник 10.04.2017 11:25
Люба, ты - не изменилась: борешься за правду. Не забывай старых друзей - мы тебя поддерживаем, организуй встречу.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #7 прохожий 10.04.2017 09:17
Цитую Сергій:
Бажаю успіху! Вам і Уляні Супрун!

Не успіху бажати Уляні Супрун, а гнати цю ........у з України, яка займається геноцидом українського народу.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #6 депутат 10.04.2017 09:09
Важливо, щоб ці жінки, які дають життя, дбали про свій народ, як про власних дітей і жодним чином метою їхньої діяльності не стало самозбагачення. В добрий путь.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-9 #5 Сергій 09.04.2017 18:09
Бажаю успіху! Вам і Уляні Супрун!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+13 #4 Сидоров. 09.04.2017 18:08
Цитую федор принципиальный:
Чем эти жиночки будут заниматься ?


Їй бо не знаю.Якісь гроші будуть тратити.З якою ціллю невідомо. Та й час такий знайшли , для цього дійства.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #3 федор принципиальный 09.04.2017 12:26
Чем эти жиночки будут заниматься ?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #2 За реформи 09.04.2017 09:51
Майборода зможе