реклама

реклама

«Нічого, крім політики, у ситуації з ПАТ «Азот» немає», – так міський голова Черкас Анатолій Бондаренко прокоментував вимушену зупинку потужностей хімічного підприємства, зокрема, з виробництва мінеральних добрив через відсутність лімітів на газ. Про це інформує офіційний сайт міськради.

Бондаренко

– Це – не економіка. На жаль, мені не зрозумілі дії керівництва країни з цього приводу. Через зупинку ПАТ «Азот» у Черкасах та підприємств цієї корпорації по Україні – близько 20 тисяч людей лишаться без роботи, серед яких – 4,5 тисячі – черкащан. У кожного з них є родини, які таким чином опиняться у скрутній ситуації. У цілому ми солідарні з вимогами колективу, і вважаємо, що потрібно відновити роботу ПАТ «Азот». Адже поки підприємство стоїть, російські добрива заходять на український ринок, – наголосив Анатолій Васильович.

За його словами, для економіки Черкас це теж надзвичайно великий удар. Через зупинку цього хімічного гіганта обласний центр недоотримає у вигляді податків близько 37 мільйонів гривень у рік.

Також міський голова повідомив, що ситуація на ПАТ «Азот» могла спровокувати зупинку роботи міських очисних споруд, для технологічного процесу яких все ж потрібні незначні обсяги газу.

Проте за сприяння міської влади усі ці питання вже вирішено з «Черкасигаз».

Водночас Анатолій Бондаренко зазначив, що місто готове прийняти у комунальну власність очисні споруди.

реклама

Коментарі  

 
-1 #13 бульба 23.04.2017 00:20
Цитую Тарас:
Висловлювання Бондаренка нагадують пісні баби Палашки. :P Яке відношення має уряд до приватного підприємства? "Азот" Таке ж, як і мерія Черкас. :P :P Але треба показувати, що ВОНА ПРАЦЮЄ - Кремлівська зозуля Юлька. :P

тупий чи найтупіший. Всим оцим панам і запроданцям при владі до спини той народ що залишився без роботи. Вони бабло ділять, переділюють і віджимають. А для цього треба було до влади вилізти, будь якою ціною. от і влізли ...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #12 бульба 23.04.2017 00:18
Цитую ларс:
Теліпайте язиками далі(політика,п риватна власність і.т.п............),а люди будуть без роботи...,чи Польща всіх прийме?

Польща вже ні. Алжир азотовців чикає.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #11 Серж 22.04.2017 21:06
У меня два приватизационны х ваучера вложены в Азот. Так вот, когда был владельцем был Ярославский, присылали приглашения на собрания акционеров, даже выплачивались дивиденды. А с приходом Фирташа эта пан?а даже уведомления не присылает. И хватит прикрываться "рабочими" местами, идет банальное крышевание
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #10 ларс 18.04.2017 14:41
Теліпайте язиками далі(політика,п риватна власність і.т.п............),а люди будуть без роботи...,чи Польща всіх прийме?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #9 упирь 14.04.2017 19:45
Цитую смішно:
Анатолій Васильович, не ввязуйся в цю ситуацію з фірташем. Там не політика: не так давно протестували співробітники Обленерго про невиплату заробітної плати, там боргів Азоту небагато - всього 2 млрд. В Черкасигаз, напевне, також є питання до цього підприємства))) ). Я вже не говорю про тих підприємців, які наперед проплатили за добрива і їх не отримали...................

Вихід напевне в націоналізації підприємства. Інвестор не виконує зобовязання. Потрібно почитати умови приватизації даного підприємства
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #8 СОЛДАТ 14.04.2017 10:50
Цитую смішно:
Анатолій Васильович, не ввязуйся в цю ситуацію з фірташем. Там не політика: не так давно протестували співробітники Обленерго про невиплату заробітної плати, там боргів Азоту небагато - всього 2 млрд. В Черкасигаз, напевне, також є питання до цього підприємства))) ). Я вже не говорю про тих підприємців, які наперед проплатили за добрива і їх не отримали...................

Слушна думка.Фірташ для Украіни уже "не жилец",не варто ввязуватися в його темні справи бо відмитися потім буде важко.Нехай грося з шоколадним розхльобують ситуацію, тут явно вони намутили :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #7 смішно 14.04.2017 08:43
Анатолій Васильович, не ввязуйся в цю ситуацію з фірташем. Там не політика: не так давно протестували співробітники Обленерго про невиплату заробітної плати, там боргів Азоту небагато - всього 2 млрд. В Черкасигаз, напевне, також є питання до цього підприємства))) ). Я вже не говорю про тих підприємців, які наперед проплатили за добрива і їх не отримали...................
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #6 ХМ 13.04.2017 23:05
АЗОТ - це приватна власність, і пох...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+13 #5 Кореш 13.04.2017 18:50
Цитую Світлана:
Почему на всех фотографиях у Бондаренко такое лицо? Или это интеллект его выдает?

НАЧЕ ЖАБУ ПРОКОВТНУВ :sad:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #4 Тарас 13.04.2017 18:49
Висловлювання Бондаренка нагадують пісні баби Палашки. :P Яке відношення має уряд до приватного підприємства? "Азот" Таке ж, як і мерія Черкас. :P :P Але треба показувати, що ВОНА ПРАЦЮЄ - Кремлівська зозуля Юлька. :P