реклама

реклама

Згідно з розпорядженням голови ОДА від 20 квітня, нині триває службове розслідування щодо ситуації, озвученої днями в перерві сесійного засідання облради депутатами-«свободівцями». Про результати буде повідомлено по завершенню, інформує "Прочерку" прес-секретар голови Черкаської облдержадміністрації Вікторія Курченко.

cul

Нагадаємо, що нині в ОДА незрозуміла ситуація з управлінням культури та взаємозв’язків з громадськістю. «Є старе не ліквідоване управління культури, де чиновники самі себе призначили головами ліквідаційної комісії, є управління культури та взаємозв’язків з громадськістю, що з’явилося після майдану, і ще є департамент культури, зареєстрований у ЦНАПі», – идивувалися «свободівці» та інформували журналістів, що поверхневий огляд документів свідчить про «певні незрозумілі дії», натякаючи на корупцію. «Свободівці» причетними до діянь називали представника управління культури Сухового та заступника голови ОДА Овчаренко.

У свою чергу, заступник голови ОДА Сергій Овчаренко зазначив, що сам був ініціатором перевірки після подібних заяв зі згадуванням його прізвища.

– Злочини корупційного забарвлення характеризуються як мінімум умислом, отриманням вигоди з корисливими мотивами. Якщо таких кваліфікованих ознак немає то в чім річ? Щоб когось звинувачувати, треба мати докази і як юристу мені дуже неприємно чути такі заяви. але, можливо скоро ми дізнаємося, кому це насправді потрібно було, – зазначив Овчаренко.

Олег Островський поки не вдається в деталі конфлікту. Журналісту він коротко повідомив, якщо раніше війна була підкилимною, то тепер перейшла в більш публічне русло. Йому ж шкода лише людей, з якими він працював, і які тепер також переживають через цю ситуацію.

реклама

Коментарі  

 
-15 #27 правда 28.04.2017 23:47
добре слово,у вас облом-папа не відмазав "...синка за спробу вивезення зброї з АТО" бо помер коли синок був ще малий
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+14 #26 правда 28.04.2017 23:38
добре слово,островськ ий в АТО з червня 2014 року,коли було там текло та ще й під час нападу сепоров отримав череппно-мізкову травму і контузію, а ви виконуєте добре слово гнил.що руйнує черкащан
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+22 #25 Vovk 25.04.2017 17:18
Цитую Добре слово:
Цитую Журавка:
Островский единственный кто из того кодла, в ОДА зашёл по конкурсу,а не папа привёл за капусту .

Не папа привьол, а Ткаченко поставіл! І це називається "зашЁл" по конкурсу? Хвізкультурник? Та у чигиринців запитайте про його "подвиги", вони вам роскажуть! А папа відмазал синка за спробу вивезення зброї з АТО! Настоящі АТОвці знають йому ціну, за що й лупили..

Да-дааа... Ти дєвочка права і з прокуратури його за взятки теж вигнали,і з налогової пин під зад дали, і в супермаркеті Ковбасофф всякую дурь пропонує,... і мамо Ти теж через нього здохла.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+32 #24 Круті! 25.04.2017 16:57
Суховий, якого начебто "усунули" на час розслідування разом з Овчаренком, тепер призначений в.о. Начальника фіктивно створеного департаменту.
Обидва завершують процес самознищення. 8)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+28 #23 Козак Гаврило 25.04.2017 16:01
Цитую Добре слово:
Цитую ghfdlf:
Добре слово,бруд на людей Островський апріорі вилити не зможе в силу своєї коректності та вихованості-стиль у нього такий

"Відрубати руки і посадити на кілок" - козарлюга! Апріорі вилити не зможе, бо спілкуватися з людьми не вміє. А "прийшов" в культуру, щоб "завести" бізнес-структури - це його вислів. Та щось пішло не так. І маємо те що маємо: криси жруть одна-одну.

А якраз так і робили з крадіями. Ви в Корсуні що з музеєм зробили, а тепер пишете, що вас там покарати нахвалялися. Не крадіть, тай руки й задниця будуть цілі! А гроші зараз по Україні всі музеї заробляють, а не родичів пристроюють і державу доять.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+37 #22 Муха 25.04.2017 12:58
Цитую ghfdlf:
шановні,суховий черговий раз завезе торбу грошей до Києва і задавить Островського за спробу припинити знущання над людьми

Так значит Суховой плевал на всех и вся. От губера до простых людей. Ткаченку же нравятся его деяния. Значит: или сам такой или боится Сухового. Покуда они там все в доле. Ткаченко, будь человеком, забери себе Сухового радныком или зрадныком, лишь бы он отсюда убрался. Он под ликвидацией управы столько всего вывез, Лазаренко обзавидуется!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-27 #21 Добре слово 25.04.2017 12:54
Цитую ghfdlf:
Добре слово,бруд на людей Островський апріорі вилити не зможе в силу своєї коректності та вихованості-стиль у нього такий

"Відрубати руки і посадити на кілок" - козарлюга! Апріорі вилити не зможе, бо спілкуватися з людьми не вміє. А "прийшов" в культуру, щоб "завести" бізнес-структури - це його вислів. Та щось пішло не так. І маємо те що маємо: криси жруть одна-одну.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-23 #20 Добре слово 25.04.2017 12:47
Цитую Журавка:
Островский единственный кто из того кодла, в ОДА зашёл по конкурсу,а не папа привёл за капусту .

Не папа привьол, а Ткаченко поставіл! І це називається "зашЁл" по конкурсу? Хвізкультурник? Та у чигиринців запитайте про його "подвиги", вони вам роскажуть! А папа відмазал синка за спробу вивезення зброї з АТО! Настоящі АТОвці знають йому ціну, за що й лупили..
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+39 #19 марина 25.04.2017 12:41
Свобода, доведите дело до логичного конца!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+32 #18 ghfdlf 25.04.2017 11:50
Добре слово,бруд на людей Островський апріорі вилити не зможе в силу своєї коректності та вихованості-стиль у нього такий