реклама

реклама

Виконавчий комітет Черкаської міської ради ухвалив рішення про облаштування світлофору на розі Шевченка та Пушкіна. Там склалася небезпечна ситуація. Трапляються ДТП. Про це інформує "ВІККА".

За словами заступника міського голови Сергія Гури, недавно там сталася аварія. І жодне людське життя не коштує стільки, скільки вартує світлофор.

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
0 #8 Ганьба меру 30.04.2017 14:02
Цитую Бонд:
Та кажіть вже правду - бо в тому районі по Пушкіна мешкає чи то мама чит то тйоща Бондаренка... а як ходе в магазін, то машини їй мішають....



Найнебезпечніше перехрестя сьогодні - Смілянська - Хрещатик. Там постійнф ДТП, за машинами що стоять на Хрещатику не видно вулиці, на другомц боці біля ресторану Юри Ботічелі жирні мерседеси стотять навіть на переході(!), а автівки мчать як скажені по Хрещатику. А із Смілянсьої інші автівки намагаються виїхати. Тоді як на Пушкіна майже немає машин. Ганьба меру і його тещі за таке покращення.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #7 Коментар 25.04.2017 17:12
Цитую Бонд:
Та кажіть вже правду - бо в тому районі по Пушкіна мешкає чи то мама чит то тйоща Бондаренка... а як ходе в магазін, то машини їй мішають....

Ви б не плутали "грішне" з "праведним"!!! У Бондаренка і Ко - без цього достатньо різних "боків"!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #6 а зачем 25.04.2017 16:01
вам новый светофор, если дорог всёравно нет?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #5 Черкасчанин 25.04.2017 15:48
Сразу видно,что на автодорожном никто не учился.Руководствуясь логикой -есть ДТП ставим светофор - нужно ними утыкать весь город.А что по этому поводу говорит наука?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #4 Светлана 25.04.2017 15:30
Цитую Бонд:
Та кажіть вже правду - бо в тому районі по Пушкіна мешкає чи то мама чит то тйоща Бондаренка... а як ходе в магазін, то машини їй мішають....

Тйоща. Все для неї, для любимой. Вона на усіх черкаських сайтах пише, як бондаренко перетворив Черкаси на місто - сад.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #3 Бонд 25.04.2017 13:28
Та кажіть вже правду - бо в тому районі по Пушкіна мешкає чи то мама чит то тйоща Бондаренка... а як ходе в магазін, то машини їй мішають....
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #2 Тетяна 25.04.2017 12:54
Шановний Сергію, по вулиці Батицького, де стоїть єдиний! в Україні будинок в якому проживають понад півсотні сімей з візочниками різного віку після ремонту дороги зробили дуже смішний пішохідний перехід, теж унікальний і мабуть єдиний в Україні - від одного дерева в інше. Машини літають з шаленою швидкістю і щоб перейти дорогу з візком, не говорячи про те, щоб візочник самостійно переїхав її, треба дуже постаратися. Раніше лежали два "поліцейські" які заважали розганятися машинам на даному участку дороги, а після ремонту дороги та їх демонтажу нам страшно і дуже тяжко це робити. Вже не раз були ситуації, які ледь не закінчились трагедією. Звертались до влади - у відповідь тиша. Мабуть прийдеться робити де-марш на дорозі та перекривати її, щоб хоча б хтось звернув увагу на одне з чудес світу: пішохідний перехід для дерев, а не людей з інвалідністю
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #1 федор принципиальный 25.04.2017 12:53
Объявилось сирожа,сделает полезное дело для города-памятник и героя ему дать.