реклама

реклама

Виставу «Наталка Полтавка» за п’єсою Івана Котляревського, яку досвідчені театральні режисери називають «нашею годувальницею», незабаром запропонує увазі глядачів Черкаський театр ім. Т.Г. Шевченка.

8

Про це під час сьогоднішньої прес-конференції розповів директор і художній керівник театру Петро Ластівка.

– Театр – це така річ, що за що б він не взявся – все стає новим, – наголосив Петро Петрович, коментуючи журналістам вибір п’єси для нової постановки. – Вистава грається в реальному часі, й кожний новий її показ – це завжди новий твір. Тому театр – це життя.

У постановці Петра Ластівки «Наталка Полтавка» стала ще більш сентиментальною, ніж ми її зазвичай бачимо. Тут немає награності, глядача не намагаються смішити п’яним Виборним, неадекватним Возним, дивакуватим Петром. Зате яскраво показані переживання Наталки й Терпилихи. Кохання у виставі черкаського театру – глибоке і щире, як і має бути у п’єсі, визнаній перлиною української драматургії.

У Черкасах відбудеться декілька прем’єрних показів «Наталки Полтавки»: 11 травня у філармонії, 13 травня – на малій сцені в приміщенні театру, 16 травня – в будинку культури ім. І.Кулика.

4

5

6

7

реклама

Коментарі  

 
-8 #32 Льоня 13.05.2017 14:55
О! Кинули тємку полохливим сцик...анонімам. Повилазили і паскудять. Хто ви- "зритель", "бухгалтерия", "коллега", "актер", "валентина","театр" і іже подобні - нерєалізований гєній?! чи нєзатрєбуваний талант, а мо найманці на "фас" -когось гів...ом облити (бо тільки на те й годні)?!
Фу. мєрзость. :-x
Ви з тих, що коли хтось впав, то ви ше й ногами доб'єте. Замість підтримки погорілого театру, ще й підливаєте своїми дурними коментами
"караван іде, а собака гавкає". Одні люди роблять, інші дивляться, а ви сявкайте. Хто шо вміє.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+13 #31 бухгалтерия 12.05.2017 19:20
Цитую Людмила Купрієнко:
"Назар Стодоля" - офігезний спектакль!!!!!! ! Дивилася тричі! Не набридло! Навіть трирічний внучок дивився з інтересом!


А почему на него ходит максимум 50 человек :lol: он вообще не окупился
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+14 #30 зритель 12.05.2017 19:17
Цитую Бетмен:
Цитую Зритель:
Бетмен, последняя работа при Осипове был спектакль Танго Марии замечат работа не стыдно показать. А наталку полтавку утвердили еще при предыд директоре ;-) т.к что ластивка подобрал и на мое мнение испортил замечат произведение.

Танго Марии,отличный спектакль,не спорю!А про Наталку вы откуда знаете? ;-) Значит никакой ты не зритель!А затесавшийся трус! :P


у меня подруга работает в театре, поэтому я многое знаю :-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+14 #29 коллега 12.05.2017 19:16
Цитую Бетмен:
Цитую Бетмену:
А где сейчас спектакль ластивки назар стодоля? :lol: он даже год не продержался никто не ходил. Таже судьба у наталки полтавки т.к один почерк в режиссуре

Вы про что? Назар Стодоля был в марте этого года в филармонии!О каком годе вы говорите?По моему тут люди вообще не следят за репертуаром театра! :lol: Идет Назар Стодоля,и прекрасно себя чувствует!Обидн о,что эту ересь лайкают,так называемые актеры,зрители и коллеги!Значит вы брехуны!Знаете что спектакль в репертуаре и лайкаете!Да,что то не то в Датском королевстве!Гни ете изнутри! :-x


Если вы считаете, что спектакль, который идет раз в год успехом? :lol: то мне нечего больше добавить
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-14 #28 Людмила Купрієнко 12.05.2017 16:58
"Назар Стодоля" - офігезний спектакль!!!!!! ! Дивилася тричі! Не набридло! Навіть трирічний внучок дивився з інтересом!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #27 Бетмен 12.05.2017 15:48
Цитую Зритель:
Бетмен, последняя работа при Осипове был спектакль Танго Марии замечат работа не стыдно показать. А наталку полтавку утвердили еще при предыд директоре ;-) т.к что ластивка подобрал и на мое мнение испортил замечат произведение.

Танго Марии,отличный спектакль,не спорю!А про Наталку вы откуда знаете? ;-) Значит никакой ты не зритель!А затесавшийся трус! :P
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-15 #26 Бетмен 12.05.2017 15:47
Цитую Бетмену:
А где сейчас спектакль ластивки назар стодоля? :lol: он даже год не продержался никто не ходил. Таже судьба у наталки полтавки т.к один почерк в режиссуре

Вы про что? Назар Стодоля был в марте этого года в филармонии!О каком годе вы говорите?По моему тут люди вообще не следят за репертуаром театра! :lol: Идет Назар Стодоля,и прекрасно себя чувствует!Обидн о,что эту ересь лайкают,так называемые актеры,зрители и коллеги!Значит вы брехуны!Знаете что спектакль в репертуаре и лайкаете!Да,что то не то в Датском королевстве!Гни ете изнутри! :-x
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+18 #25 Зритель 12.05.2017 11:03
Бетмен, последняя работа при Осипове был спектакль Танго Марии замечат работа не стыдно показать. А наталку полтавку утвердили еще при предыд директоре ;-) т.к что ластивка подобрал и на мое мнение испортил замечат произведение.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+21 #24 Бетмену 12.05.2017 10:59
А где сейчас спектакль ластивки назар стодоля? :lol: он даже год не продержался никто не ходил. Таже судьба у наталки полтавки т.к один почерк в режиссуре
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+20 #23 Марина 12.05.2017 10:57
Бетмен,искусств о должно быть разным, многие работы уходят взамен приходят другие :-)