У четвер, 11 травня 2017 року, слідчим відділом прокуратури Черкаської області спільно з працівниками Управління внутрішньої безпеки в Черкаській області Департаменту внутрішньої безпеки Національної поліції України та Управління Служби безпеки України в Черкаській області викрито під час отримання неправомірної вигоди в сумі 1 500 грн. начальника відділення одного з територіальних відділень поліції області, який систематично вимагав у одного з місцевих жителів неправомірну вигоду за провадження діяльності, пов’язаної з незаконним прийманням металобрухту та непритягнення останнього до адміністративної діяльності.

IMG_2915

За вказаним фактом прокуратурою області зареєстровано кримінальне провадження за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 368 (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) Кримінального кодексу України.

На цей час у вказаному кримінальному провадженні проводяться необхідні першочергові слідчі та процесуальні дії, спрямовані на повне, всебічне та неупереджене з’ясування всіх обставин події, затримання особи та обрання їй  запобіжного заходу.

Довідково: за вчинений злочин правоохоронцю загрожує від 5 до 10 років позбавлення волі з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років, з конфіскацією майна, інформує прес-служба прокуратури

реклама

Коментарі  

 
0 #11 повернення 17.05.2017 09:10
нарешті "дочекався повернення" колишній керівник драбівської поліції Вовуня Р. Він красава влаштовує всіх: і весь сумнівний контингент типу алкашів, наріків,крадіїв та іншу погань, бо не чіпає їх, бо в нього немає часу на це за важливими справами (типу кого ще ж можна підставити, щоб прогнутись перед вищим керівництвом, яке замне все у випадку коли Вовчик погорить на крупненькій сумі чи ще когось поб`є в барі. І посадових осіб району - бо підмазує їм, де потрібно і коли потрібно. І підприємців - бо регулярно бухає з ними по кабаках. О да, це мабуть взірець і саме таким місце в лавах поліції
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #10 ворюга бюджетний 15.05.2017 18:36
Цитую Михайло:
За 1500 грн. 5 років тюрьми??? Саме за ці гроші він купить нову машину, квартитру чи яхту!!! Розкрийте очі люди, в райвідділі немає бензину, проте 100 викликів кожного дня!!! А службове авто на воді не поїде!!!

да ти загнув в городах менше визовов нада повисить в должності і дать премію
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #9 Михайло 15.05.2017 11:35
Ворюга бюджетний - баран ти малолітній!!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-4 #8 Ворюга бюджетний 15.05.2017 11:26
Цитую Сидоров.:
На фото 500 гр. Куда еще тысяча делась? Кого задерживать теперь?


Хі-хі...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #7 Ворюга бюджетний 15.05.2017 11:25
Цитую Михайло:
За 1500 грн. 5 років тюрьми??? Саме за ці гроші він купить нову машину, квартитру чи яхту!!! Розкрийте очі люди, в райвідділі немає бензину, проте 100 викликів кожного дня!!! А службове авто на воді не поїде!!!



Не подобається в райвідділі? Іди асфальт укладати або у Польщу будівельником . А рекетом немає чого займаться. Ти дивись - про яхту мріє.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #6 Михайло 15.05.2017 11:11
За 1500 грн. 5 років тюрьми??? Саме за ці гроші він купить нову машину, квартитру чи яхту!!! Розкрийте очі люди, в райвідділі немає бензину, проте 100 викликів кожного дня!!! А службове авто на воді не поїде!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #5 чехов 14.05.2017 15:13
Цитую Вергун - Байбузи:
Про що ви кажети...за вчинений злочин правоохоронцю загрожує від 5 до 10 років позбавлення волі з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років, з конфіскацією майна, інформує прес-служба прокуратури...Буде те що в с Байбузи за курники деревини начальнику Черкаської районої поліуці Худенку М.М. він до речі повисили в посаді і став він зам. начальника обласної поліціїї....Оце так посадили, а як трубили...

у нас всегда так.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #4 Маклашин Игорь 13.05.2017 15:52
РЕБЯТА ТАК КТО "СПИОНЕРИЛ" 1000 гривень, что на фото нет...моюет ВБ себе на бензщин одолжило себе...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #3 Громадянин 13.05.2017 15:35
Соромно! Навіть подвійно соромно за такого поліцейського, адже він ще й керівник районного відділення поліції і мав би навпаки бути взірцем для підлеглих. Потрібно щоб понесли покарання і ті посадові особи, які рекомендували та призначали його на посаду.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #2 Вергун - Байбузи 13.05.2017 09:13
Про що ви кажети...за вчинений злочин правоохоронцю загрожує від 5 до 10 років позбавлення волі з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років, з конфіскацією майна, інформує прес-служба прокуратури...Буде те що в с Байбузи за курники деревини начальнику Черкаської районої поліуці Худенку М.М. він до речі повисили в посаді і став він зам. начальника обласної поліціїї....Оце так посадили, а як трубили...