реклама

реклама

На сесії Черкаської міськради між секретарем міськради Олександром Радуцьким та депутатом Павлом Карасем виникла словесна перепалка. Про це інформує журналіст «Прочерку».

ab65318eb6ae1960c2c6c36740b272d6

Зокрема, депутат Карась був незадоволений тим, що на його думку, поважних причин для скликання позачергової сесії не було. Натомість Олександр Радуцький відповів, що Павло Миколайович почав передвиборчу кампанію, претендуючи на посаду міського голови або народного депутата.

Пізніше Павло Карась заявив, що здогадується, що сесія була скликана не з волі міського голови чи секретаря міськради…

Після цього Радуцький заявив, звернувшись до Карася:

-Я не пошкодую час і ваша передвиборча кампанія закінчиться. Сидіть тихо і працюйте!, - сказав Радуцький.

На це Карась відповів посмішкою.

реклама

Коментарі  

 
+1 #19 ну прям не сашхен, 14.05.2017 17:30
а розарио агро!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #18 руль 13.05.2017 20:58
не обижайте радуцкого,он же ивалид!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #17 СОЛДАТ 13.05.2017 18:28
Цитую Лапотніки?:
Цитую Дід МаЗай:
Які гарні, европейські, одухотворьонні обличчя на фото! Фотокору Прочекра - респект! :lol:
Швидше схожі на балалаєчників десь із Рязані або Тамбова

Таки схожі.Ім би ще "кокошники" на голови одягти-взагалі б ціни не було.У Природи-матінки таки дуже тонке почуття гумору. :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+17 #16 Лапотніки? 13.05.2017 10:53
Цитую Дід МаЗай:
Які гарні, европейські, одухотворьонні обличчя на фото! Фотокору Прочекра - респект! :lol:
Швидше схожі на балалаєчників десь із Рязані або Тамбова
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #15 Дід МаЗай 13.05.2017 09:43
Які гарні, европейські, одухотворьонні обличчя на фото! Фотокору Прочекра - респект! :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #14 федор принципиальный 12.05.2017 20:51
Место паши и шурика на нарах,сроки правда могут быть разными.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #13 Регіональна Тальнівщина 12.05.2017 16:54
...бо Путін нападе... 8)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+22 #12 Щука 12.05.2017 16:28
Наступну сесію Радуцький відкриє словами: "Наша банда вирішила визвати на стрелку Пашу Карася".
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #11 ктожеегопосадит 12.05.2017 16:19
Сидіть - інше зайве