реклама
Sucurity Police

реклама

Безвізовий режим з ЄС – це надважливий стимул та сигнал для українців з тимчасово окупованих територій. Їхнє майбутнє має бути з європейською, вільною Україною, а не з божевільним, агресивним, закритим від світу «русским миром». Про це заявила в дописі на «Фейсбуці» перший заступник голови Верховної Ради України, уродженка Черкас Ірина Геращенко.

18403678_1347846651969811_2433224941455263149_n

«Особливо важливий цей сигнал – для молоді! Це буде наш аргумент в гібридній війні за свідомість і мізки мільйонів наших співвітчизників, що зараз живуть в окупації», – наголосила пані Геращенко.

Ірина Володимирівна також нагадала, що безвіз буде доступний лише для власників біометричних паспортів. Також мова йде винятково про короткотермінові поїздки, але безвіз не дає права на працевлаштування чи освіту в країнах ЄС, для цього потрібні спеціальні візи.

«І дуже важливо пам'ятати, що безвіз – це і право, і привілей, але і відповідальність. Не варто порушувати правила ЄС. Треба вчасно повертатися додому», – наголосила Ірина Геращенко.

реклама

Коментарі  

 
+2 #12 СОЛДАТ 16.05.2017 15:07
Цитую прохожий:
Цитую СОЛДАТ:
Цитую прохожий:
Цитую СОЛДАТ:
Цитую прохожий:
Для простого українця, незщалежно від того, з якої він території, підконтрольної українській владі чи ні він нічого не дає. Краще б такі як Геращенко та її кум припинили громадянську війну на Сході країни та пішли у відставку.

Тобі точно це нічого не дає бо ти "скрєпний" ватан.А на Сході іде війна між Украіною і рашкою.Перемога буде за Украіною.Готуй чемодани недоумку поки непізно. ;-)

Подивлюся куди ти будеш тікати спільно із кастлюлеголовим и, такими ж як ти диванний солдат.

Від кого тікати ватнику?Від тебе чи що? :lol:

Хоть би і від мене, як антибандерівця та антифашиста. Героям НКВС СЛАВА!

Будеш в пеклі - передаси привіт своім друзям-"героям НКВС".Думаю що вони всі там і тебе чекають :-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-5 #11 прохожий 16.05.2017 12:31
Цитую СОЛДАТ:
Цитую прохожий:
Цитую СОЛДАТ:
Цитую прохожий:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-5 #10 прохожий 16.05.2017 12:30
Цитую Психолог:
Цитую СОЛДАТ:
Цитую прохожий:
Подивлюся куди ти будеш тікати

Від кого тікати ватнику?Від тебе чи що? :lol:

А ти думав! "Прохожий", як бачить свою фізію у дзеркалі - сам зразу біжить памперси мінять. Правда, він і кастрюль на кухні боїться - бо якоюсь йому явно під час Революції зарядили по його тиковці - синдром кастрюлефобії на ліцо (чи на ліце?) 8)

У солдата появився власний психолог, напевно із Смілянського психдиспансеру? Може вам краще посилитися в там же в одній палаті і будете заряджати один одного не тільки по кастрюлі.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #9 Психолог 16.05.2017 09:38
Цитую СОЛДАТ:
Цитую прохожий:
Подивлюся куди ти будеш тікати

Від кого тікати ватнику?Від тебе чи що? :lol:

А ти думав! "Прохожий", як бачить свою фізію у дзеркалі - сам зразу біжить памперси мінять. Правда, він і кастрюль на кухні боїться - бо якоюсь йому явно під час Революції зарядили по його тиковці - синдром кастрюлефобії на ліцо (чи на ліце?) 8)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #8 СОЛДАТ 16.05.2017 09:25
Цитую прохожий:
Цитую СОЛДАТ:
Цитую прохожий:

Від кого тікати ватнику?Від тебе чи що? :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #7 прохожий 16.05.2017 08:09
Цитую СОЛДАТ:
Цитую прохожий:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #6 СОЛДАТ 15.05.2017 18:19
Цитую федор принципиальный:
Постарела Ирина-скоро не узнаем.

Немного постарела.Видимо трудновато ей.Зато Ганька Герман цветет и пахнет.И с каждым днем все больше молодеет.И за хведоровичем что-то не видно что б грустила :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #5 СОЛДАТ 15.05.2017 10:25
Цитую Вован:
Цитую СОЛДАТ:
Цитую прохожий:
Для простого українця, незщалежно від того, з якої він території, підконтрольної українській владі чи ні він нічого не дає. Краще б такі як Геращенко та її кум припинили громадянську війну на Сході країни та пішли у відставку.

Тобі точно це нічого не дає бо ти "скрєпний" ватан.А на Сході іде війна між Украіною і рашкою.Перемога буде за Украіною.Готуй чемодани недоумку поки непізно. ;-)

Уж больно ты грозен як я погляжу.Ты солдат чьих войск будешь?То что на сходе иде война никто не сомневается,но вот только вопрос херой солдат,что это ты грозно вопишь сидя на диване,а не в окопах на передке.

А кто ты вообще будешь что-бы глядеть?Ты хоть вообще понимаешь о чем речь идет не сомневающийся ты наш? :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #4 Вован 15.05.2017 10:06
Цитую СОЛДАТ:
Цитую прохожий:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-5 #3 СОЛДАТ 15.05.2017 09:45
Цитую прохожий:
Для простого українця, незщалежно від того, з якої він території, підконтрольної українській владі чи ні він нічого не дає. Краще б такі як Геращенко та її кум припинили громадянську війну на Сході країни та пішли у відставку.

Тобі точно це нічого не дає бо ти "скрєпний" ватан.А на Сході іде війна між Украіною і рашкою.Перемога буде за Украіною.Готуй чемодани недоумку поки непізно. ;-)