реклама Черкащанка
рекламареклама АвтоРаллі

Днями, Черкаським міським центром зайнятості спільно з Черкаським національним університетом ім. Б.Хмельницького організовано та проведено «Ярмарок вакансій» у якому взяли участь представники кадрових служб ринкоутворюючих підприємств міста та 45 випускників навчального закладу.

фото 1

Студентську молодь представляли майбутні фахівці з таких спеціальностей, як «соціальна робота», «видавнича справа та редагування», «економічна кібернетика», «історія», «психологія», «фізика», «обслуговування комп’ютерних систем та мереж» та ін.

Директор Черкаського міського центру зайнятості Оксана Щербак розповіла присутнім про послуги центру зайнятості молоді, інноваційні підходи в діяльності служби та запропонувала нові можливості у професійній самореалізації на державній службі в Національній поліції та Державній прикордонній службі України з можливістю продовження навчання за юридичними напрямами. Окрему увагу вона звернула на актуальні вакансії міста, особливо для випускників навчальних закладів

Серед роботодавців міста актуальні вакансії на заході презентували ПрАТ «Черкаський шовковий комбінат», ОКП «Готельний комплекс «Дніпро» та ЧРФ ДП «Центр державного земельного кадастру». Особливе зацікавлення у молоді викликали пропозиції щодо працевлаштування від представників консалтингового агенства «Персонал».

Студенти на «Ярмарку вакансій» безпосередньо поспілкувалися з роботодавцями та з метою пройти у них найближчим часом співбесіду, залишили їм свої контактні дані.

Фахівці центру зайнятості надали випускникам консультації щодо побудови стратегії пошуку роботи, специфіки складання резюме для студентів та ознайомили з проектом створення Всеукраїнського кадрового резерву служби зайнятості.

Насамкінець, Оксана Щербак відзначила, що «Всі ми працюємо з єдиною метою – допомогти випускникам працевлаштуватися та реалізувати себе на ринку праці».

Черкаський МЦЗ

реклама


Інші матеріали по темі:


Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль


реклама
Моніторинг цін
Театр