реклама
Черкащанка представить Україну на конкурсі «Місіс Всесвіт-2017», повідомляє «Нова Доба».

1497252734_kult1

Нещодавно у Києві 7 фіналісток «Місіс Відкритий Світ Україна 2017» боролись за можливіть представляти нашу країну на світових конкурсах краси. Одна із переможниць фіналу, Юліана Короченцева (Черкаси), вже у вересні цього року представить Україну на престижному міжнародному конкурсі «Mrs. Universe 2017» в ПАР. Глядачі погодилися з думкою журі і віддали їй приз глядацьких симпатій. Про це «Нова Доба» дізналася з сайту «Публичные люди».

Черкащанка представить Україну на конкурсі «Місіс Всесвіт-2017» Режисер, продюсер, директор Дизайнерського центру «Brother and Sister», Юліана Короченцева, завоювавши титул «Місіс Відкритий Світ Україна 2017» не приховувала емоцій:

– Я рада знайомству з надзвичайними людьми в такому проекті, добросердечними організаторами, професіоналами. З великою вдячністю згадую кожну мить! Учасниці проекту – всі красиві, соціально активні жінки, чудові дружини и турботливі мами! Моя сім’я і близькі вірили в мене і ні на мить не сумнівалися в перемозі!

Довідково: Проект «Місіс Відкритий Світ Україна» об’єднує красивих, успішних, реалізованих в родині та соціумі жінок України від 25 до 45 років. Захід є соціальним і має на меті формування іміджу української жінки в світі.

1497252736_kult

1497252725_kult2

реклама


Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль


реклама
Моніторинг цін
Театр
Loading...