реклама

реклама

Міський голова Черкас Анатолій Бондаренко під час сьогоднішнього брифінгу розповів про суттєві скорочення в департаменті економіки.

Так, за його словами, був ліквідований тендерний комітет і нині тендерами займаються усі департаменти.

Разом із цим, мер зауважив, що нині чиновники отримують достойну заробітну плату.

Відповідно до постанови уряду, зараз іде підвищення заробітної плати. Я вважаю, що на сьогоднішній день чиновники отримують достойну заробітну плату, а тому я змушую їх працювати так, як працюю сам. Вони повинні відпрацьовувати кошти територіальної громади, кошти державного та місцевого бюджету, - наголосив Бондаренко.

реклама

Коментарі  

 
+2 #8 Цаподой 17.06.2017 13:30
Да...учитель, врач в месяц имеют 3-5 тыс гривень, а сколько в натуре...Я лечился в нервологии лечиося и видел сколько им дают, при том все... если не бувдищь давать взятку неикто тбя лечитьо не будет. Вы только посмотрите на каких иномаркх они ездят, как одеты,какое шикарное жилье имеют, дачи... при зарплатьа 3-5 тыс.грн
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #7 Сидоров. 16.06.2017 10:00
Мэр 60 тыс, заместитель 40 тыс . Учиталь, врач 3-5 тыс. Почему не наоборот? Почему эти цабЭ получают 2 с лишним тыс дол в месяц , а учитель 100-150 дол.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #6 Коваль 16.06.2017 09:50
Цитую Верниволя:
Всі питають скільки? У відповідності до постанови Кабміну мер буде отримуватии - 60 тисяч, заступники - по 40 тисяч, начальники відділів - по 25 тисяч. Правда, гривень. От такі діла, Федя!!!

І при цьому красти будуть ще більше!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #5 Щука 15.06.2017 21:47
Цитую федор принципиальный:
Достойную -это сколько ?

Так, згідно з постановою, у межах витрат на оплату праці, затверджених у кошторисах установ, закладів та організацій, органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, прокуратури та інших органів, за рахунок виплат, пов'язаних з індексацією, надбавок, доплат, премій посадові оклади в мера буде - 60 тисяч, заступники - 40 тисяч, нач. департаментів - 25 -30 тисяч.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #4 Верниволя 15.06.2017 21:25
Всі питають скільки? У відповідності до постанови Кабміну мер буде отримуватии - 60 тисяч, заступники - по 40 тисяч, начальники відділів - по 25 тисяч. Правда, гривень. От такі діла, Федя!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #3 Знаючий. 15.06.2017 17:52
Достойну зарплату отримують директори департаментів та зампреди з мером, а інші на рівні мінімалки. Та ще в названих , привілегія - відкати.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+16 #2 депутат 15.06.2017 15:55
Трудяга!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!! !
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #1 федор принципиальный 15.06.2017 15:41
Достойную -это сколько ?