реклама Черкащанка
рекламареклама АвтоРаллі
Реагуючи на пропозиції щодо перейменування Ватутіного , міська влада розпочала вивчення громадської думки з цього питання, повідомив у зверненні, розміщеному на сайті міськради, міський голова Олександр Лисюк.

001422 «...Хочу зауважити, що відповідно до положень Закону України "Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки", а також рекомендацій Українського інституту пам'яті, прізвище Генерала Ватутіна М.Ф. не входить до переліку прізвищ, які підпадають під дію Закону, – пише пан Лисюк.

Станом на червень 2017 року терміни перейменування назв географічних об'єктів відповідно до вказаного Закону закінчилися. Відтак, перейменування міста на даному етапі може відбуватися у відповідності до Закону України «Про географічні назви», яким передбачено, що перейменування географічних об'єктів за пропозицією органу місцевого самоврядування здійснюється за рахунок коштів відповідного місцевого бюджету».

За словами міського голови, перейменування міста «є фактичною зміною місцезнаходження юридичної особи, фізичної особи-підприємця та громадського об'єднання, що тягне за собою необхідність внесення змін до установчих та дозвільних документів, зміни банківських реквізитів та у більшості випадках зміни печатки». Тож у разі перейменування додаткові витрати понесуть юридичні особи, фізичні особи-підприємці та громадські формування.

Нагадаємо, нещодавно було висловлено пропозицію щодо перейменування Ватутіного у м. Шухевич.

реклама

Коментарі  

 
+1 #4 Черкащанин 19.06.2017 09:36
Місто Шухевичем не стане, але і Ватутіним вже не буде - це факт. Якби у людей хватило розуму нормальну нову назву дать!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #3 Мужик 19.06.2017 08:37
І правильно голова робить. Нагадаємо, нещодавно було висловлено пропозицію щодо перейменування Ватутіного у м. Шухевич. ЧОКНУТІ!!!!!!!! !!!!!!!!!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #2 Уманский Еврей 19.06.2017 01:04
Цитую Геть сепара:
Не подобається Україна в в рашку, геть


Ватутин освобождал город Герой, столицу Украины г. Киев от немецко фашистских захватчиков. Думай головой, прежде чем такое болтать.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-10 #1 Геть сепара 18.06.2017 16:34
Не подобається Україна в в рашку, геть
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль


реклама
Моніторинг цін
Театр