У домашній грі «Черкаські Мавпи» поступилися БК «Донецьку» з рахунком 60 : 80.

Донецькі «тигри» розпочали активну гру ще в першій 10-хвилинці.  Завдяки супротиву черкаських Соломона, Плейстеда, Неруша й Близнюка «мавпи» завершили чверть на мажорній ноті: 20 : 23.

У другій чверті донеччани відірвались у рахунку. Кидкам черкаських баскетболістів бракувало точності, тому на велику перерву команди пішли з рахунком 36 : 47 на користь БК «Донецька».

Третя чверть проходила рівно. «Мавпи» то відпускали суперників, то знову наздоганяли донеччан. Проте у заключному відрізку гри черкащани чинили супротив усього кілька хвилин. Увесь час, що лишився, донеччани збільшували свою перевагу. У підсумку «Мавпи» програли 20 очок. Загальний рахунок зустрічі – 60 : 80 на користь гостей.

Найрезультативнішим у складі помаранчевих був, традиційно, Вілл Соломон, який здобув 16 очок та зробив 4 передачі, проте це далеко не найкращий результат для зіркового плеймейкера. Войдан Стояновскі здобув 13 пунктів. Непогану гру провів і Трент Плейстед: у його активі 10 очок та 8 підбирань, повідомляє сайт «Черкаський спорт».