Генеральний прокурор Юрій Луценко заявив про зменшення в країні кримінальних правопорушень на 15%. Про це він сказав під час наради в Житомирі, повідомляє «112 Україна».

290584

«Звертаю увагу, що очевидні великі розміри в Києві: столиця й надалі привертає криміналітет. Але незрозуміло, чому в Черкаській області він на такому високому рівні. Черкаси, Чернігів явно вище середнього по Україні», – додав генпрокурор.

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
+2 #19 GC 14.02.2018 10:29
...чому на Черкащині криміналітет «на такому високому рівні».
Тому,що Генеральним-рецедевіст, під якого переробили Конституцію і закони.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #18 під дурника 30.06.2017 09:33
Луценко дивується, чому на Черкащині криміналітет «на такому високому рівні».
Тому , що такі прокурори
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #17 Знаю що кажу 29.06.2017 19:46
Це Луценко кому розказує. Він, що до цього часу не знає, хто є хто і чим займається, міг би приїхать, коли приймає прокурор області, і все дізнатись.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #16 ХМ 28.06.2017 14:45
Цитую Містянин.:
Залізяка , зрозумівши що ні розуму, ні совісті в нього не вистачить на боротьбу з названими раніше авторитетними в місті Черкаси людьми,- вирішив цих людей і очолити. Правда чисто формально...

та він і не повинен боротися, вони всі як не депутати то бізнесмени, а доказів зась...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #15 мАКСИМ 28.06.2017 01:05
Ну що маємо, то маємо.
Пробували Бобова в Київ депортувати.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #14 Містянин. 25.06.2017 20:49
Залізяка , зрозумівши що ні розуму, ні совісті в нього не вистачить на боротьбу з названими раніше авторитетними в місті Черкаси людьми,- вирішив цих людей і очолити. Правда чисто формально...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+16 #13 Гуринович 25.06.2017 15:09
Як хто? Бородай це касир "общака", а Петренко,Пантус і Карпо прості "свинопаси",всього на всього...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #12 Гуринович 25.06.2017 12:06
А Петренко,Пантус ,Карпо І Бородай хто такі тоді?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+16 #11 Овдівєнко 25.06.2017 10:31
А що пан Луценко дивується, якщо в нас весь к............. у владі...Омаргалієв,Лаза рєва,Гура,Лукер ич,Більда,Бінус ов,Яценко,Діска нт,Мірза, и багато інших