реклама

реклама

Після випускного вечору Соснівська СУБ розпочала прибирання Соборної площі надто швидко, коли черкащани навіть ще не встигли розійтися, інформує «Про все». Зокрема, йдеться про прибирання огороджувальних турнікетів.

19429778_1373367392782205_1885261260097240173_n-500x375

Про це вранішній нараді у Черкаській міській раді повідомив міський голова Черкас Анатолій Бондаренко. Такі дії СУБ він назвав зумисними.

– Люди ще не розійшлися, а тракторист вже поїхав по тротуару, де ще були випускники. Люди були обурені. Я сам тільки дійшов до готелю Черкаси (Оптіма – ред), як трактор вже поїхав. В мене таке враження, що це хтось зумисно робить, бо ж буває, що по дню, а то й по два дні не прибирають, а тут таке, - обурився міський голова.

Фото зі сторінки міського голови у «Фейсбуці»

реклама

Коментарі  

 
0 #8 Світлана 26.06.2017 22:09
Оверко, "звичайний черкаський пенсіонер", прочитайте, що таке "децентралізація ". "Бондаренко и К" вкрали грошей в рази більше, чим усі попередні керманичі. Один фонтан перед Центром дитячої творчості чого вартий! Бондаренко гордо: "Це я все для Черкас!". Після розголосу й скандалу, бондаренко: "То не я. Я взагалі нічого не знаю. За чиї кошти поняття не маю". Бондаренко перетворив місто Черкаси на захаращений, розкурочений колгосп. Повертаючись в місто після подорожей, ще з тиждень перебуваешь в шоці від того, наскільке занедбане й розбите місто Черкаси.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #7 Містянин. 26.06.2017 18:30
Таке враження що зама який опікується в Бондаренка комуналкою взагалі не має. Не має в нього і директора департамента ЖКК. Тобто, прибирати сміття , на сьогодні це рівень міського голови і нікого іншого. А що ж роблять, чи чим переймаються вказані посадові особи? Малюють схеми заробляння грошей? Думаю що це і є показник нашої міської влади і роботи міського голови.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #6 Оверко 26.06.2017 18:25
Цитую Світлана:
Цитую Оверко:
name="Щука"]Місто потрібно постійно прибирати! Це не так як в тебе Толя дома під стіл кидати недоїдки! Комінальники абсолютно праві, але після тих зауважень, чи захочуь взагалі прибирати! Тим більше, що це не ти замітив, а твої сексоти підсказали, а ти дурачок і озвучив!

А щука мабуть була за кермом того трактора що виїхав на тротуар, коли там ще не розійшлися люди? Бач як зачепило-наче жарений півень клюнув в одне місце . І цікаво що щука робить в Толі під столом, невже недоїдки хаває, бо чомусь воно так добре проінформоване, що в Толі під столом коється :D

Дружина чи теща "мудрого", "чесного" бондаренка?
Та ні, звичайний черкаський пенсіонер який на відміну від вас диванних пустобрехів бачу позитивні зміни в житті міста. Доречі на виборах голосував за Одарича, тепер бачу що помилявся.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #5 Світлана 26.06.2017 16:25
Цитую Оверко:
name="Щука"]Місто потрібно постійно прибирати! Це не так як в тебе Толя дома під стіл кидати недоїдки! Комінальники абсолютно праві, але після тих зауважень, чи захочуь взагалі прибирати! Тим більше, що це не ти замітив, а твої сексоти підсказали, а ти дурачок і озвучив!

А щука мабуть була за кермом того трактора що виїхав на тротуар, коли там ще не розійшлися люди? Бач як зачепило-наче жарений півень клюнув в одне місце . І цікаво що щука робить в Толі під столом, невже недоїдки хаває, бо чомусь воно так добре проінформоване, що в Толі під столом коється :D
Дружина чи теща "мудрого", "чесного" бондаренка?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #4 припущення 26.06.2017 15:37
Тракторист випадково не Шура?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #3 Оверко 26.06.2017 15:06
name="Щука"]Місто потрібно постійно прибирати! Це не так як в тебе Толя дома під стіл кидати недоїдки! Комінальники абсолютно праві, але після тих зауважень, чи захочуь взагалі прибирати! Тим більше, що це не ти замітив, а твої сексоти підсказали, а ти дурачок і озвучив!
А щука мабуть була за кермом того трактора що виїхав на тротуар, коли там ще не розійшлися люди? Бач як зачепило-наче жарений півень клюнув в одне місце . І цікаво що щука робить в Толі під столом, невже недоїдки хаває, бо чомусь воно так добре проінформоване, що в Толі під столом коється :D
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #2 черкащанин 26.06.2017 15:04
Зауваження правильне! Може перестаралися, або по принципу - раніше почнеш - раніше закінчиш (прибирати)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #1 Щука 26.06.2017 14:20
Місто потрібно постійно прибирати! Це не так як в тебе Толя дома під стіл кидати недоїдки! Комінальники абсолютно праві, але після тих зауважень, чи захочуь взагалі прибирати! Тим більше, що це не ти замітив, а твої сексоти підсказали, а ти дурачок і озвучив!