реклама
Karabas
реклама
5TV
Чергова спроба депутатів Канівської міської ради проголосувати за рішення про надання згоди на створення Канівської міської об’єднаної територіальної громади закінчилась нічим. Про це пише «Kanos».

FetchOptImg.ashx Зокрема, уже традиційно для останніх сесійних засідань питання створення ОТГ стояло одним із перших у порядку денному розгляду депутатів. Напередодні голосування представники депутатського корпусу та місцеві чиновники обмінялися власними думками «За» і «Проти» створення об'єднаної територіальної громади.

Так, в.о. керуючого справами виконавчого комітету Канівської міської ради Володимир Святелик зауважив, що міський голова, його команда і він особисто готові взяти на себе відповідальність за хід виконання і результати об'єднання.

В свою чергу представники депутатського корпусу Євгеній Маланчев та Олег Калніболоцький виступили категорично проти того, щоб наразі ухвалювати відповідне рішення, оскільки всі витрати на утримання сіл, їх закладів, ремонту доріг, за їх словами, ляжуть на плечі міського бюджету.

Відтак, у підсумку розгляду даного питання вкотре не вистачило одного голосу для його позитивного ухвалення. 17 депутатів міської ради проголосували «За», 9 - «Утрималися», а 6 - «Проти».

Зауважимо, що це уже не перша спроба депутатів проголосувати за відповідне рішення. Однак незрозумілим залишається те, навіщо виносити дане питання знову і знову на голосування, не маючи при цьому достатньої кількості голосів на його підтримку в сесійній залі. Тим більше, що це провокує збільшення градусу напруги серед населення сіл, котрі висловили бажання об'єднуватись з Каневом, пише видання.

реклама


Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль


реклама Хінкалі
реклама
Моніторинг цін
Театр
Loading...