реклама

реклама

Сьогодні міський голова Черкас Сергій Одарич разом з групою представників мерії та ради відбув з робочим візитом у Грузію. Там вони перебуватимуть протягом трьох днів. Мер відвідає Тбілісі, де зустрінеться з місцевою владою, а також у місті Руставі, де ознайомиться із роботою Бюро громадських послуг. Про це повідомляє прес-служба мерії.

Більшість у складі грузинської делегації - політична "команда Одарича"

Більшість у складі грузинської делегації - політична "команда Одарича"


 У Тбілісі Сергій Одарич зустрінеться з представниками Міської Асамблеї та мерії міста. Також побуває в історичній частині міста, зокрема в Калаубані та на проспекті Аґмашенебелі – нещодавно реставрованих владою міста районах. Архітектор Манучар Махатадзе розповість про роботи з реставрації районів.
В Руставі Сергій Одарич ознайомиться із роботою агентства з надання послуг Міністерства внутрішніх справ Грузії. Це агентство видає водійські права та номерні знаки, проводить реєстрацію автомобілів.
Також він вивчатиме грузинський досвід в наданні адміністративних послуг. Зокрема, відвідає  Бюро громадських послуг.  До компетенції цього Бюро входить видача ідентифікаційних карток, сертифікатів про народження та шлюб, реєстрація рухомого та нерухомого майна тощо. Діяльність грузинського Бюро отримала найвищі оцінки від Світового Банку та інших провідних фінансових організацій. Одна з основних переваг органу – це робота за принципом «Єдиного вікна», що значно покращило надання послуг громадянам.
На час відрядження міського голови його функції виконуватиме заступник міського голови Олексій Леонов.

До складу делегації крім міського голови Черкас увійшли перший заступник мера Віктор Беззубенко, керівник департаменту Ірина Левченко, начальники транспортного відділу Віталій Дядченко та інформаційного забезпечення Микола Бондаренко, юрист Наталія Даньковська і депутат міськради Андрій Більда.

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
+4 #29 sergo 15.12.2011 22:03
Цитую O!!!:
Какая хорошая штука интернет! Раньше, все вот эти "глашатаи правды" что оставляют здесь коменты и брызгающие слюной на всех и вся назывались просто "анонимщики", и за наклеп можно было запросто попасть в тюрьму. Сейчас, спрятавшись за вымышленными никами, эти самые "деятели" строчат пасквили и гордо причисляют себя к "народу", скрывая от всех да и от себя в первую очередь, свое лузерство, зависть к окружению что кто-то смог добиться успеха в жизни, а они нет, и им ничего не остается как гадить, гадить и еще раз гадить. Поверьте, дело не в Одариче, завтра прийдет другой мэр, и эти же самые людишки будут поливать очередным куском грязи его, и следующего, и т.д.. Смех да и только... :-*

в чем проблема?давай встретимся!поде скутируем!правд а не понятно какого ты пола.........?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #28 З країни Паханат 15.12.2011 14:46
Цитую O!!!:
Какая хорошая штука интернет! Раньше, все вот эти "глашатаи правды" что оставляют здесь коменты и брызгающие слюной на всех и вся назывались просто "анонимщики", и за наклеп можно было запросто попасть в тюрьму.

Ох якби вам хотілось позакривать всім роти, позакривать як Тимошенко та Луценка в тюоьми... сталінщиною попахіває... а як же свобода слова? Чи говорити можна про владу тільки хороше?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #27 Не лохторат 15.12.2011 14:43
Цитую Ростік:
Потрібно скоротити на 100%,тим, хто залишиться, підняти утричі зарплати і ганяти як сидорову козу. Успіх гарантовано, Грузія приклад

Зкоротить то зкоротять, а піднять зарплату, як завжди забудуть, - свій карман -то ближчий. Грузії повезло з патріотами, яким хочеться користі не тільки для себе, а й для держави, а нам залишається тільки по-доброму завидувать і чекать поки терпіння у нашого терплячого народу закінчиться, а коли закінчиться, то оцих януковичей-тулубів-одаричів треба буде зібрать і десь подальші - на марс відправить, - хай там як криси один одного переїдять...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #26 Бюджет 2012. 15.12.2011 14:24
Цитую O!!!:
Поверьте, дело не в Одариче, завтра прийдет другой мэр, и эти же самые людишки. что сидят в мерии, будут очередным куском грязи на гербе города :-*

Ни ума ни фантазии, зато рубят сук на котором сидят. В интернете сидят, благо пропускную систему сделали чтоб выборци не мешеали.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #25 Ну-ну 15.12.2011 14:23
"зависть к окружению что кто-то смог добиться успеха в жизни". Какая зависть? Обида , что успеха-то добился за счет обворовывания нас, простых людей. Да, прийдут ему на смену другие мэры рано или поздно. Корыто-то остается, только свиньи, рвущиеся к нему, меняются.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #24 Бюджет 2012. 15.12.2011 14:16
[quote name="O!!!"] Раньше, все вот эти "глашатаи Жаби" quote Працювали погано СРСР розвалили, наразі якоби працюють в Мерії (Міськвиконкомі ) теж чекають поки свої прийдуть. А чи непора в Мерії залишити 18 осіб. щоб менше квакало , поки мер відсутній.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #23 Бюджет 2012. 15.12.2011 10:55
Коли приведуть Черкаський виконком до тої незначної кількості. При ринковій економіці, така кількість у виконкомі не потрібна. Скоротили районні ради, а коли виконком міста Черкаси, чи мерію по модньому. Проект бюджета для місцевих чиновників центральної та західної України не вельми привабливий. Доведеться їхати деяким чинушам в Донбас працювати в копанках.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+13 #22 Ростік 15.12.2011 10:10
Потрібно скоротити на 100%,тим, хто залишиться, підняти утричі зарплати і ганяти як сидорову козу. Успіх гарантовано, Грузія приклад
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+14 #21 манюля 15.12.2011 09:58
Цитую sergo:
привез бы назад хоть трошкi совести

А это уже -нет. :D Чем багаты, тем и рады.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-14 #20 O!!! 15.12.2011 06:36
Какая хорошая штука интернет! Раньше, все вот эти "глашатаи правды" что оставляют здесь коменты и брызгающие слюной на всех и вся назывались просто "анонимщики", и за наклеп можно было запросто попасть в тюрьму. Сейчас, спрятавшись за вымышленными никами, эти самые "деятели" строчат пасквили и гордо причисляют себя к "народу", скрывая от всех да и от себя в первую очередь, свое лузерство, зависть к окружению что кто-то смог добиться успеха в жизни, а они нет, и им ничего не остается как гадить, гадить и еще раз гадить. Поверьте, дело не в Одариче, завтра прийдет другой мэр, и эти же самые людишки будут поливать очередным куском грязи его, и следующего, и т.д.. Смех да и только... :-*