реклама

реклама

В Умані бурхливо обговорюють питання про перейменування вулиці Ленінградське шосе, пише 04744.info

vylica

Як повідомлялося раніше, розпорядження міського голови від 19.02.2016 року «Про перейменування вулиць та провулків міста Умані» в частині перейменування Ленінградське шосе на вулицю Бандери Степана було скасовано.

Таку ухвалу виніс Уманський міський суд Черкаської області.

Тож наразі тривають жваві обговорення цього питання. Жителями мікрорайону запропоновано назву «Магістральна». Але є мешканці, які підтримують назву «вулиця Бандери».

На черговому засіданні Уманського виконавчого комітету представник громадської радиЛюдмила Фоменко запропонувала поділити вулицю попалам, одним вулицю – Магістральну, іншим – Бандери.

реклама

Коментарі  

 
-1 #12 Уманский Еврей 07.07.2017 03:42
Реаліст,
Какой же ты дурень! Я во первых в России не жил и не живу. Я Уманчанин. А это Украина! Давай разбератся. Поветкин обыграл украинца Руденко неделю назад. Да мне всё равно таможенный или не таможеный союз. В ЕС Украину никто не брал и не берёт, также как и в НАТО. Как минимум Польша не допустит Украину в ЕС. ЕС ассоциация это совсем другое, изучай. Безвиз это да, огромная победа! Но чтобы поехать в ЕС безвиз, нужно иметь достаточно $ и билет обратно. Унижение! Граждане РФ и так ездят в Европу даже с визами. Евровидение: мне оно до одного места. Украину обязали заплатить огромный штраф, заморозили деньги. Ведущий из Умани собрался на ПМЖ в Канаду. Украина заняла 24 место из 26. Большое достижение! А твои колкости оставь при себе, не по адресу.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #11 Уманский Еврей 07.07.2017 03:31
Цитую .:
Цитую Уманский Еврей:
Ха, ха, ха. :lol: СБУ может только мух у себя по носом ловить.

Так ти ж і є муха - брудна, надокучлива, із вічним дзижчанням комаха, для знищення якої достатньо складеної втроє газети :lol:

Ну, ну. Может тебе газетку прислать? А то ты весь в мухах погряз.... Терпи дружок. Правда будет тебе колоть как заноза!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #10 IN 06.07.2017 11:08
Занятно спостерігать за тим, як нормальні коментатори спокійно вкладують одиночний екземпляр ватника мордою в землю, а потім об нього ноги витирають)
Спокійно, потихеньку рашка остаточно буде перемножена на нуль. І то є файно!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #9 . 06.07.2017 10:06
Цитую Уманский Еврей:
Ха, ха, ха. :lol: СБУ может только мух у себя по носом ловить.

Так ти ж і є муха - брудна, надокучлива, із вічним дзижчанням комаха, для знищення якої достатньо складеної втроє газети :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #8 Реаліст 06.07.2017 09:22
Цитую Уманский Еврей:
Польша уже заявила что Украина не будет в ЕС.

Дурень думкою багатіє, - знаєш таку приказку, "Уманський руSSкій"? ;-)
Твої ватні придурки вже розказували про те, що "точна рєшєно", що Україна буде в Тайожному союзі, а не в ЄС - у результаті Мацква і прочая тьмутаракань послана на х**, а Україна рухається в ЄС. Розказували, що точно "руцкій вітязь Павєткін" поб"є Кличка, а Кличко розтовк йому рило прямо посеред Москви. Розказували, що точно "Євробачення" не пройде в Україні, а воно відбулося, тільки рашка на нього не протовпилася. Розказували, що точно безвізу з Єс не буде, а тепер слиною давитесь від злоби і заздрощів...
Так буде з усіма вашими підлостями - вони робитимуть гірше тільки Хасапстану. Балаєчники гавкають, а караван України потихеньку, але впевнено топає у напрямку Європи ;-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-6 #7 Уманский Еврей 06.07.2017 03:32
Цитую СОЛДАТ:
Цитую Регіональна Тальнівщина:
Ну і як після цього до синагоги по вулиці поїде "Уманський Єврей"? #Путінввєдівоск а!

До синагоги "Уманський єврей" іхатиме по вулиці Ленінградське шоссе, а повертатиметься уже по вулиці Степана Бандери.Поки буде проходити богослужіння все вирішиться позитивно. :lol: :lol: :lol:


Польша уже заявила что Украина не будет в ЕС. Несколько крупных еврейских международных организаций уже сказали своё нет про Бандеру и Шухевича. Окончательного решения по названию улицы ещё не принято. А вот Польша и евреи мира уже определились кто эти "герои" на самом деле.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-6 #6 Уманский Еврей 06.07.2017 03:28
Цитую Регіональна Тальнівщина:
Ну і як після цього до синагоги по вулиці поїде "Уманський Єврей"? #Путінввєдівоск а!

Да ты не волнуйся. Я вертолётом доберусь ;-) Бандера, как и Шухевич для миллионов евреев и поляков пустое 0
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-6 #5 Уманский Еврей 06.07.2017 03:26
Цитую Надєюсь:
Цитую СОЛДАТ:
Цитую Регіональна Тальнівщина:
Ну і як після цього до синагоги по вулиці поїде "Уманський Єврей"? #Путінввєдівоск а!

До синагоги "Уманський єврей" іхатиме по вулиці Ленінградське шоссе, а повертатиметься уже по вулиці Степана Бандери.Поки буде проходити богослужіння все вирішиться позитивно. :lol: :lol: :lol:

ША! Уже нікто нікуда нє єдєт - тут СБУ недавно писало про затримання чергового ватана-сєпара із інтернет-мережі - і в цей час "Уманський неукраїнець" якраз кудись пропав. Совпадєніє, чи такі да - "приїхав"? ;-)


Ха, ха, ха. :lol: СБУ может только мух у себя по носом ловить.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #4 СОЛДАТ 05.07.2017 21:21
Цитую Надєюсь:
Цитую СОЛДАТ:
Цитую Регіональна Тальнівщина:

Невже Моню арештували? І Бульбу щось давненько не чути.Та і інші ватани якісь геть неагресивні стали.Щось таки відбувається. :lol: :lol: :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #3 Надєюсь 05.07.2017 18:19
Цитую СОЛДАТ:
Цитую Регіональна Тальнівщина: