реклама

реклама

Комунальне підприємство «Готель Дніпро Черкаської обласної ради» очолить Андрій Дзюба

23_big
Такими виявилися результати повторного конкурсу на цю посаду. Конкурс проводився вдруге, в першому конкурсі у березні переміг заступник в.о. директора, до червня 2016 року багаторічний директор Володимир Жаботинський. Однак депутати обласної ради не проголосували за його призначення, інформує kropyva.ck.ua.

Андрій Дзюба у своїй презентації говорив про потребу залучення інвестицій, проведення повного аудиту та енергоаудиту. Говорив про можливі варіанти розвитку стратегії в залежності від завдань поставлених власником – обласною радою – здача в концесію на конкурсі, продаж з аукціону чи розвиток.

- Моя думка така що об’єкт потрібно модернізувати та розвивати залучаючи можливий кредитний або ж грантовий ресурс, - в кінцевому рахунку зазначив Дзюба.

Документи на конкурс подали чотири кандидати - Ірина Михальова, Андрій Дзюба, Володимир Жаботинський та Галина Галаган.

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
+1 #15 Закривидорога 11.07.2017 15:11
У нас країна рівних можливостей! Перш ніж писати грязюку на людей, відкрий конкурсну заявку, напиши свої думки, подай на конкурс і виграй його. Що слабо, клепки не хватає! А в Дзюби все нормально, він дружить з головою і з законом! Тому все тут юридично виконано бездоганно! Жаботиський думає що він безсмертний!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #14 Щука 11.07.2017 15:00
Андрій Дзюба, хочу ще раз нагадати, в минулому керівник деревообробного комбінату і заступник міського голови. Ці посади для нього, як керівника стали професійною школою і дали змогу виграти конкурс. Все по чесному! Ні від кого він не ховався і нічого не крав. Про це свідчить його публічна політична діяльність. Від ВО Черкащани він фактично виграв на місцевих виборах свій округ. Він мав на окрузі в двічі більшу довіру, ніж деякі діючі депутати. Достатньо фахова і поміркована людина!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #13 Капець 11.07.2017 10:50
І після таких повідомлень ви вважаєте, що поняття "честь" і "Совість" існують? :P Людина, яка 6 місяців сиділа на липових лікарняних і яку через СБУ розшукував Фонд соціального страхування за крадійство в черговий раз ВИПЛИЛА. :P :P :P
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #12 Капець 08.07.2017 16:37
Цитую вільний демократ:
Цитую Капець:
Цей "деятєль" вже натворив "ділов", як працював у ЖКГ МВК. Думка працює лише на свій карман. Все! Людяності - ноль, знань - ноль. Знову виплила рибка на полювання.

когось сильно нагадує також з Мошен

То це ж одна - "шайка-лєйка"! Людоньки! З такими призначеннями життя на краще ніколи не буде. Його б в АТО - хай би там себе показав. Вік ще ж дозволяє. Хлопці гинуть ні за що, а ці ніяк не "нажеруться"
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #11 Жирный кабан 08.07.2017 11:58
Готелю настане капець. :cry: Дзюба чел ще той.Зализуе губернатору то його и поставлять щоб віджати діюче підприємство. А з приводу футбольного клубу то борг за Лашкулом висить немалий. Юра Ткача геть!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #10 вільний демократ 08.07.2017 07:45
Цитую Капець:
Цей "деятєль" вже натворив "ділов", як працював у ЖКГ МВК. Думка працює лише на свій карман. Все! Людяності - ноль, знань - ноль. Знову виплила рибка на полювання.

когось сильно нагадує також з Мошен
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #9 Лорхен 08.07.2017 07:20
Цитую Лора Рубченнко:
Навіщо було це посміховисько Ткаченку і Вельбівцю ???

Вы до сих пор верите в самостоятельнос ть принятых решений ткача и вельби?Эти потрошеновские смотрящие,а точнее шестёрки,ничего без согласований с банковой не делают.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #8 Рамір 08.07.2017 06:51
Тепер Ткаченко добудує купу власних ресторанів навкруги готелю! Буде ресторанно і трохи готельний центр.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+17 #7 зорро 07.07.2017 15:20
В облраді створили організовану злочинну групу по призначенню потрібних керівників,ніби то через конкурс,на найліквідніші,в артісних об*єкти або підприємства, де є фінансові потоки, або планується масштабна реконструкція або приватизація. В комісії вже є більшість.Голосують як в минулій Верховій Раді по піднятій руці Чечетова.Керує всім Тарасєнко,друга Дуднік з відділу комунального майна,третя-пігаліца з відділу юридичного забезпечення-все це пов*язані особи плюс золота акція -Глєбов,керівник комунального підприємства під маскою громадського активіста.І як Кравцова не б*ється,результ ат вже визначений і переможець відомий.В такий спосіб в аеропорт завели депутата з Укропа Далібажака і призначили, не рахуючись із категоричним запереченням Державіслужби України,тепер Дзюба-великий комбінатом вистрибнув, як чорта з табакерки.Звертаюсь до свідомих депутатів з демократичних партій наступити на горло цим бувши перефарбованим регіоналам.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+25 #6 Капець 07.07.2017 13:09
Цей "деятєль" вже натворив "ділов", як працював у ЖКГ МВК. Думка працює лише на свій карман. Все! Людяності - ноль, знань - ноль. Знову виплила рибка на полювання.