Міський голова Черкас Анатолій Бондаренко планує стежити за діяльністю директорів комунальних підприємств за допомогою нового відділу. Про це він розповів учора під час брифінгу.

- Я хочу зробити відділ аудиту, який буде підпорядкований міському голові, працівники цього відділу будуть спостерігати, як працюють керівники комунальних підприємств. Можливо, можна зменшити ціни на тарифи, або на сміття, - розповів Бондаренко.

Також мер здивований розміром заробітної плати декого з керівників підприємств.

- Директори підприємств отримують заробітну плату вдвічі більшу, ніж міський голова. Ну як це так? При цьому міський голова відповідає за все місто, а директор якогось захудалого підприємства має зарплатню удвічі, або утричі більшу, - висловився Анатолій Бондаренко.

реклама

Коментарі  

 
+8 #10 ХМ 13.07.2017 19:11
АНатолій, досить дурня клеїти, всі ж розуміють, що в мери не за зарплатою ідуть... скільки з фонтанів і туалетів тобі капнуло???
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #9 Думка черкащан 13.07.2017 19:05
А чому Бондаренко не цікавиться розмірами зарплат та пенсій пересічних громадян?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #8 Рамір 13.07.2017 18:37
що там мер? Гура он ледь зводить кінці з кінцями. Жалко бідолагу.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #7 Щука 13.07.2017 16:25
Мер! Тобі за твій розум і зарплата! А тим за їхній розум, що зуміли зробити собі таку зарплату. Вся якась політика в державі - не дать, не можна, скоротить, вигнать, забрать! Хто керує цим масовим жлобством. В Україні готівки на людину 10 тисяч, а в Данії 300 тисяч. От там і живуть як люди. Що продуктивінсть праці в макданальдзі дацькому і черкаському не однакова, а зарплати в рази. Платіть людям гроші, станок у вас в руках. Казали й мінімалку не можна піднімати! Мер! Підніми зарплату собі і людям!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #6 Андрій 13.07.2017 10:56
Бондаренко правий, там у деяких по 20-22 тисячі зарплата і плюс неефективна робота
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #5 Аудит 13.07.2017 10:20
https://public.nazk.gov.ua/declaration/f916829d-7809-41fe-97a7-f35d75261a47
в середньому 18,5 тис. за міс.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+20 #4 Галя 13.07.2017 09:41
Журналісти, напишіть, яка там зарплата. Це публічна інформація.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #3 стабилизец 13.07.2017 09:03
толя вообразил себя хозяином нефтегаза, затягуйтэ паски.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+16 #2 Бух. 13.07.2017 08:40
мер сказщал: Непорядооок...., зажрались директора... где откаты? Не знаете куда заносить? - так вот вам служба аудита!!!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+18 #1 федор принципиальный 13.07.2017 08:15
Канюка,бинусову пошерсти для начала и откроешь глаза сразу же.