Кадрову службу ГУНП долучено до організації конкурсу в патрульну поліцію.
– Тестування кандидатів у патрульну поліцію поділене на дві частини: перша – визначення загальної обізнаності людини, друга – знання законодавства (передусім Законів України «Про національну поліцію», «Про запобігання корупції» та Конституції України). Питання дуже легкі. Якщо людина хоча б раз прочитала ці нормативні акти, для неї вже немає проблеми скласти тестування, – наголосив Руслан Іванович.
Після складання тестування кандидати в поліцейські проходять у Черкасах військово-лікарську комісію (обстеження) й здають заліки з фізичної підготовки.
– У цих заліках теж нічого важкого немає, порівняно з тим, як це було раніше (приміром, було потрібно підтягуватися 16 разів), – зазначив Руслан Горяченко. – Зараз таких вимог немає. Необхідно пробігти 1 кілометр за визначений час, пробігти 100 метрів і скласти комплексно-силову вправу (качання пресу впродовж 30 секунд і віджимання від підлоги – ще 30 секунд). Ця вправа нескладна, і більшість кандидатів її виконує.
Після цього кандидати йдуть на психологічне обстеження і спілкування з поліцейською комісією.
– Хочу звернути увагу, що, відповідно до Закону України «Про національну поліцію», ніхто з поліцейських не бере участь у відборі до поліції. Поліцейська комісія сформована з таких осіб: представник міністра, представник від патрульної поліції, представник від департаменту патрульної поліції, два представника від громадськості, визначені обласною радою. Ця комісія вже сформована. Саме вона визначить рейтинг кандидатів і передасть його нам, щоб ми могли призначити відібраних осіб на посади, – розповів Руслан Горяченко.
реклама
Коментарі
Полиция - милиция создаётся как раз чтобы следить за таким как ты.
Тому довідки від психіатра буде достатньо
Стрічка RSS коментарів цього запису