реклама
З цього тижня патрульну поліцію Черкас поповнено ще 18 поліцейськими, повідомив під час сьогоднішнього брифінгу начальник управління патрульної поліції міста Олександр Кокоба.

Кокоба – Вони пройшли 4-місячне навчання, і цієї п’ятниці урочисто приймуть присягу, – додав Олександр Іванович.

Наразі в Черкасах недобір у лавах патрульної поліції – 13 осіб.

– Це – зовсім небагато, – сказав Олександр Кокоба. – В результаті конкурсу, який розпочався сьогодні, патрульну поліцію Черкас поповнить 30 осіб – із них 24 ввійдуть до нового силового підрозділу тактичного реагування, а ще 6 доукомплектують кадровий склад патрульних Черкас.

За словами старшого інспектора з особливих доручень відділу кадрового забезпечення управління патрульної поліції Черкас Світлани Москової, плинність кадрів у патрульній поліції невелика: торік було звільнено з різних причин 7 працівників, а цьогоріч – 8. Головні причини – сімейні обставини, переїзд в інше місто або за кордон.

– Серйозних проблем із некомплектом або звільненнями в управлінні немає, – завірив Олександр Кокоба.

реклама

Коментарі  

 
+1 #1 КоМент 18.07.2017 10:10
А скіли справ, по діях патрульних м.Черкаси, розглядається в судах різних інстанцій? Чи на це начхати? Навіщо про це згадувати, псувати імідж, який і так відсутній, опускати рейтинг, який на рівні плинтуса? Офіційна позиція керівництва патрульної поліції !!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

Loading...
реклама
Моніторинг цін
Театр
Loading...