На білбордах у Південно-Західному районі Черкас з’явилася соціальна реклама від управління Служби безпеки України в Черкаській області, в якій застерігають від користування забороненими російськими ресурсами. Про це повідомляють черкащани у соцмережі, - пише «ВІККА».

"Інформаційна зброя теж вбиває", – йдеться у рекламі, де зображені кулі із назвами соцмереж "Вконтакті", "Одноклассники", сервісів mail.ru та Yandex.

реклама

Коментарі  

 
+2 #9 СОЛДАТ 22.07.2017 20:37
Цитую Вчіться писати!:
На борді зображені не КУЛІ, а ПАТРОНИ - сором журналістам назви не знати!
І заголовок не вірний, бо значки на двох із чотирьох патронів (mail.ru і Yandex) позначають не соцмережі.

Вірно сказано.Пацани-"журналісти" з "Прочерку" - пишіть краще про медицину і дороги,про Вілкула не забувайте і Аграрну Партію, і все у вас буде "тіп-топ" :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #8 СОЛДАТ 22.07.2017 20:27
Цитую максим пулемётчик:
Цитую Вчіться писати!:
На борді зображені не КУЛІ, а ПАТРОНИ - сором журналістам назви не знати!
І заголовок не вірний, бо значки на двох із чотирьох патронів (mail.ru і Yandex) позначають не соцмережі.

А я думал,что это реклама губной помады,ну конечно-же отравленной,а как иначе.

И давно стал губы красить? "Пулеметчик" ты наш доморощенный."Строчишь" наверное круглосуточно, "думал" он. :lol: :lol: :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #7 Уманский Еврей 21.07.2017 03:04
Это маразм. Люди в Украине всё равно пользуются вконтакте и одноклассники не смотря на запреты. Миллионы украинцев живут во всём мире и такие соц. сети это связь с родным городом, с родными в Украине, с друзьями по школе, с соседями. Любой запрет в Интернете, это нарушения прав человека. Китай, С. Корея, Турция и теперь Украина в этом списке. Ганьба!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-5 #6 Вирвикишка 20.07.2017 22:19
Цитую Вчіться писати!:
На борді зображені не КУЛІ, а ПАТРОНИ - сором журналістам назви не знати!
І заголовок не вірний, бо значки на двох із чотирьох патронів (mail.ru і Yandex) позначають не соцмережі.

Ну тиж пойняв! От і нехуй вчить, бо вбивають пулі і там все написано правильно. Та і суть в іншому!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #5 Щука 20.07.2017 22:14
А ті дві пулі на**я!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #4 prof 20.07.2017 20:30
Вся сила нашей страны в ее дебилизме. Порошенку можно фабрику в Липецке, а бабе Гале аккаунт в ОК нельзя! Баба Галя угроза нацбезопасности , а фабрика Рошен в городе Липецке ее оплот!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #3 максим пулемётчик 20.07.2017 16:37
Цитую Вчіться писати!:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+15 #2 Вчіться писати! 20.07.2017 15:06
На борді зображені не КУЛІ, а ПАТРОНИ - сором журналістам назви не знати!
І заголовок не вірний, бо значки на двох із чотирьох патронів (mail.ru і Yandex) позначають не соцмережі.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #1 Максим 20.07.2017 14:30
Після заборони соцмереж жить стало лучше. жить стало веселее.А хто не скаче - той москаль.