реклама

реклама

Працівники Смілянського відділу поліції виявили у дворовому господарстві 35-річної місцевої жительки 46 рослин коноплі, висота яких складає близько 4 метри.

За даним фактом слідчими відкрито кримінальне провадження за частиною 1 статті 310 (Посів або вирощування снотворного маку чи конопель) Кримінального кодексу України. Санкцією статті передбачено відповідальність у вигляді штрафу, арешту на строк до шести місяців, або обмеження волі до трьох років. Нарковмісні рослини вилучено та направлено на експертизу.

Про це повідомили в ГУ НП Черкаської області.

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
-1 #10 Думка людей 05.08.2017 11:48
На фото вони себе вважають "героями", позують з коноплею, а от розкрити справжній злочин чи затримати злочинця, це в них якось не виходить і про це воліють не згадувати.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #9 Коренной 04.08.2017 14:41
Цитую Ікл:
Цитую Коренной:
Оцэ пэрэмога. Задержать человека за простое растение - вот это по-мусарски.

Ти щось наплутав, ботанік! Коноплі - це наркотиковмісна рослина, вирощувати яку заборонено Законом, а "прастоє растєніє" - це ти, після вживання цих коноплів ;-)

Это ваша мусарская власть пусть президенту США(как мининмум) расскажет про "Коноплі - це наркотиковмісна рослина, вирощувати яку заборонено Законом" и попросит их запретить.
Куда более опасные вещества продаются легально на любой остановке
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #8 Ікл 04.08.2017 11:02
Цитую Коренной:
Оцэ пэрэмога. Задержать человека за простое растение - вот это по-мусарски.

Ти щось наплутав, ботанік! Коноплі - це наркотиковмісна рослина, вирощувати яку заборонено Законом, а "прастоє растєніє" - це ти, після вживання цих коноплів ;-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #7 Думка 04.08.2017 10:20
Цитую Реаліст:
Цитую 777:
От точно саму більшу наркобароншу взяли

Ти баран? Ти ціни "чорного ринку" знаєш? І в чому, по-твоєму, відмінність цією дури-торговки від тих, хто торгує тоннами? Тільки тим, що в неї у дворі більше не помістилося ;-)

Реаліст, ти невіглас несусвітній! Впевнений, що ця проста сільська жінка не мала наміру торгувати коноплею. А ще повністю згоден із думкою дописувача під ніком Небайдужий, що конопля є самосіяною і жінку немає підстав притягувати до криміналу. А на фото позують два клоуни.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #6 Коренной 04.08.2017 04:28
Оцэ пэрэмога. Задержать человека за простое растение - вот это по-мусарски.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #5 Реаліст 03.08.2017 11:00
Цитую 777:
От точно саму більшу наркобароншу взяли

Ти баран? Ти ціни "чорного ринку" знаєш? І в чому, по-твоєму, відмінність цією дури-торговки від тих, хто торгує тоннами? Тільки тим, що в неї у дворі більше не помістилося ;-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-5 #4 Небайдужий 03.08.2017 10:54
Самосіяна конопля, і це чітко видно на фото. Ніякого посіву і вирощування коноплі з боку простої сільської жінки не було.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #3 Петрович 03.08.2017 07:14
Новини з коноплярства?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #2 777 02.08.2017 23:26
От точно саму більшу наркобароншу взяли