реклама

реклама

На сьогоднішньому засіданні виконкому Черкаської міськради не зібрався кворум - присутні лише 5 членів виконкому, при необхідній кількості 8.

При цьому, заступник міського голови Черкас Станіслав Овчаренко наголосив, що після накладання міським головою вето на рішення міськради про розпуск виконкому, він буде працювати у звичному режимі.

Член виконкому Роман Ганзевич пожартував: «Це як у класика - я легітимний».

Овчаренко також наголосив, що сьогодні мали б прийматись ряд важливих рішень, зокрема затвердження фінансового плану Черкасиводоканалу, та кілька господарських питань.

Але, за словами Овчаренка, Роман Буданцев знаходиться на лікарняному, Геннадій Шевченко у відрядженні, а Гура у відпустці. Також відсутній міський голова та секретар Міськради Олександр Радуцький.

Зрештою. члени виконкому залишили зал засідань, так і не зібравшись у потрібній кількості.

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
+1 #9 Озеран 16.08.2017 15:20
Ви подивіться на фото, який злий поляд цього "мордастого" старика
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #8 Адвокат 15.08.2017 15:33
До роечі, я був захисником у Б......по справі вимагання хабарів ним у великих розмірах, працюючи у "Домі мебелі", до чого це підлий і підступний чоловік, а тим більтше адний до крику душі, за 10 колпійок муху загоняє в чистому полі Я його захистив і його не посадили в котузку, а зараз йде і відвиртає голову, і навіть не привітається, поводи себе як тварина
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #7 Сімсотка 15.08.2017 13:43
Цитую Виолетта:
На вашем сайте проходят только грязные пасквили на мэра,а нормальные отзывы оего работе-нет.Почему?Извечный денежный интерес.Кто платит,тот заказывает шансон.

Виолета витрачати кошти бюджету,до речі найбільший за всі роки незалежності ,великого розуму не треба,а витрачати з розумом потрібно буди господарником.А господарювати не має коли ,треба витрачати.Дуже сумно , що людям яким дали можливість зробити Черкаси туристичною або курортною перлиною в центрі України ,війти в історію міста та держави навіки,бути прикладом для нащадків, не вміють або не хочуть нею скоростатися.Черкащани їх на віки запамятають уродюванням міста, збільшенням нікому не потрібних кіосків та знищенням зелених насаджень.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #6 Бух. 15.08.2017 13:13
Цитую Петренко:
А що за "к/////// мордатий на фото крайній, це ж людира, яка 12 років "розкрадала" землі в області...Бі//////Г, а чому він там сидить, якщо він не член виконкому,він е приххвоснем працює у Ткаченяна



він член виконкому
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #5 Горстка 15.08.2017 12:45
Так цей мордатий є пан Білик В, зараз не приший і не пристібай в облдерадмістрац ії, там дів тівльки розподівляють зекмлю і вівн ьтам за сторую "звичкою"...просто перепутав "крісло" і де він знаходиться, і чого
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+15 #4 Світлана 15.08.2017 11:33
Цитую Виолетта:
На вашем сайте проходят только грязные пасквили на мэра,а нормальные отзывы оего работе-нет.Почему?Извечный денежный интерес.Кто платит,тот заказывает шансон.

Cлава бондаренку! Сьогодні вночі на перехресті вулиць Смілянська - Гоголя на зеленій зоні з"явився черговий сарай-МАФ. Я дуже рада і пишаюсь мером, який за два роки примудрився так зас.ати моє місто.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #3 Петренко 15.08.2017 10:32
А що за "к/////// мордатий на фото крайній, це ж людира, яка 12 років "розкрадала" землі в області...Бі//////Г, а чому він там сидить, якщо він не член виконкому,він е приххвоснем працює у Ткаченяна
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-7 #2 Виолетта 15.08.2017 10:22
На вашем сайте проходят только грязные пасквили на мэра,а нормальные отзывы оего работе-нет.Почему?Извечный денежный интерес.Кто платит,тот заказывает шансон.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-7 #1 Виолетта 15.08.2017 10:14
Для жителей города этот исполком легетимный.А для всяких продажных ,,свободовцев,, и обиженных ,,вiльных демократов,,-нет.БПП-не пройдет.